E shtunë, Dhjetor 15, 2018
Ballina Etiketimet Luciano Spalletti

Etiketim: Luciano Spalletti

Interi me 3 mungesa të mëdha për duelin e fundjavës në...

Luciano Spalletti pritet të ketë 3 mungesa të rëndësishme për duelin e fundjavës kundër Frosinones. Fillimisht u lëndua Sime Vrsaljko ndërsa sot edhe braziliani Dalbert...

Totti rrëfen përplasjen me Spalletin: Na ndanë 4 veta, ndryshe nuk...

Françesco Totti, prezantoi ditën e sotme, në 42 vjetorin e tij edhe biografinë e tij të quajtur “Një kapiten”, në një event të organizuar...

Spalleti rikuperon një nga yjet e mesfushës, gati për Bolognën

Luciano Spalletti merr lajme të mira në prag të ndeshjes së tretë në kampionat ndaj Bolognës. Sipas mediave italiane një ndër blerjet kryesore të...

Ofendoi arbitrin e ndeshjes pas humbjes, federata dënon trajnerin e Interit

Nuk ka asnjë dënim për dy kapitenët “disident”. De Rossi dhe “Papu” Gomez ishin të ventmit që nuk mbajtën shiritin e zi në nder...

Spalletti zgjat “martesën” me Interin deri në vitin 2021

Luciano Spalletti do të vijojë që të jetë pjesë e klubit të Interit, teksa sot klubi zikaltër ka zyrtarizuar zgjatjen e marrëveshjes deri në...

“Do ndërtojmë dinastinë zikaltër”, video e presidentit që motivoi Interin para...

Në "Olimpico" u luajt mbrëmë një përballje e konsideruar ‘finale’ mes Lazio-s dhe Interit, e cila i mungonte “Seria A” prej shumë vitesh. Në...

Teoria e Spalletit për sfidën me Milanin: Derbi nuk luhet, por...

Luciano Spalletti është shprehur se skuadra e tij është gati për t’u përballur me Milanin, në derbin e Kupës së Italisë, mbrëmjen e të...

FOTO/ ‘Sky sport Italia’ prezanton Spallettin si trajner të Juves, tifozët...

Sky Sport Italia teksa ka fokusuar trajnerin e Interit, Luciano Spalletti, gabimisht ka vendosur logon e Juventusit në vend të asaj të Interit. Pas kësaj...

Inter merr lajmin e shkëlqyer para transfertës me Bolognan në Serie...

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka marrë një lajm shumë të mirë para ndeshjes me Bolognan në kuadër të javës së pestë të Serie...

Spalletti rikthehet si kundërshtar në Romë, do të vazhdojnë replikat me...

Luciano Spalletti do të rikthehet në “Olimpico” teksa fati e deshi që shumë shpejt, që në javën e dytë të jetë kundërshtar i verdhekuqve. Te...

EDITORIAL

Sot Kuvendi i PD. Basha, lideri i një partie në rritje dhe europiane

Këtë të shtunë PD-ja zhvillon Kuvendin e saj. Gjatë këtyre viteve selia demokrate ka kaluar nëpër shumë...

FORUM

“Herët e para” të Ilir Metës si thyerje e tabuve të një Presidenti

Nga Gëzim Saliu -  Ishin thuajse të gjithë të sigurt se Ilir Meta do ishte një President ndryshe...

Me Ramën nuk mund të negociohet

Nga Kastriot Islami - Studentët e kanë kuptuar se Rama është një monstër… prandaj nuk pranojnë të negociojnë...