E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Luanë

Etiketim: luanë

Mbretëreshat bëhen bashkë për të mposhtur mbretin

Ky është momenti kur një grup prej nëntë luaneshash tentojnë të mbysin një luan.  Vizitorët kanë mbetur të habitur, kur panë ato teksa e kafshonin...

Dy luanë, dy tigra dhe një jaguar arratisen nga kopshti zoologjik

Dy luanë, dy tigra dhe një jaguar që u arratisën prej tyre në një kopsht zoologjik në Gjermaninë Perëndimore janë rimarrë. Kafshët u gjetën brenda...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...