Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

8 muaj përndjekje/ Zbuloni dhuratat luksoze që i dërgonte fansi i...

Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin e makinës....

Dëshmitë në polici, fansi i çmendur: “Luana Vjollca më premtoi martesë”....

Jemi të dashuruar. Luana më ka premtuar se këto ditë do të martoheshim”. Kështu e ka nisur rrëfimin e tij në polici, 32-vjeçari Besmir...

FOTO/ Kush është fansi i “çmendur” që përfundoi në burg për...

TIRANE-Detaje të reja dalin në dritë mbi fansin e çmendur të prezantueses Luana Vjollca, i cili u arrestua gjatë ditës së djeshme, pasi ka...

Sherr me grushte në Tiranë/ Arrestohet fansi i çmendur i Luana...

Zbardhen arsyet e sherrit ku u përfshi prezantuesja e njohur Luana Vjollca dhe miku i saj 29-vjeçari nga Prishtina, Krenar Çocaj. Ky i fundit është...

Këngëtari shqiptar ka një këshillë për Luanën: Hiq dorë, s’është muzika...

Luana Vjollca pa dyshim që është një ndër moderatoret më simpatiuke të ekranit shqiptar dhe pavarësisht përpjekjeve shteruese për t’u bërë pjesë e muzikës...

Zbulohet rroga e Marina dhe Luana Vjollcës, kjo është shifra befasuese

Marina dhe Luana Vjollca janë dy nga moderatoret, të cilat prej vitesh punojnë në “Top Channel”. Deri më tani nuk ka pasur asnjë informacion se...

Foto/ Luana Vjollca shtatzënë? Ja çfarë fshihet pas kileve të tepërta

Kohët e fundit është përfolur për një shtatzëni të mundshme të prezantueses Luana Vjollca, nisur edhe nga fotot që ka postuar në rrjete sociale. Në...

S’ka dyshime, ky është i dashuri misterioz i Luanës (FOTO)

Fjalët që Luana Vjollca është lidhur me Krenar Çoçajn, biznesmenin nga Kosova që njihet kryesisht për lidhjen me Dafina Zeqirin vite më parë, qarkullojnë...

Maskimi nuk e shpëton Luana Vjollcën, ku po udhëton me Çoçaj?

Çifti i shumë përfolur, edhe pse ende jo zyrtar, Luana Vjollca  dhe Krenar Çoçaj kapen sërish bashkë. Faqja Vipat e Bllokut në Instagram ka publikuar...

Luana Vjollca publikon “Je veç ti”

Luana Vjollca i është rikthyer sërish muzikës. Sot moderatorja dhe këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka publikuar videoklipin e saj të ri. Kënga titullohet “Je...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...