E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Luana Vjollca nis pushimet, zbulohet kush e shoqëron moderatoren

Ditën e djeshme me një postim në Instastory, Luana Vjollca bëri të ditur se i ka nisur pushimet duke treguar një pamje mbresëlënëse nga...

Luana flet për herë të parë për të atin: E humba...

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka dhënë sot një intervistë për revistën e huaj "ONN" ku për herë të parë ka folur gjatë e...

Iftari i parë, Luana Vjollca gëzon një familje në nevojë

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca natën e parë të Ramazanit ka vendosur që të shtrojë një iftar më ndryshe së bashku me...

Pa dashje apo qëllimisht? Luana Vjollca poston foto në shtëpi me...

Dihet tashmë që prej më shumë se tre vitesh Luana Vjollca është në një lidhje me Krenar Çoçaj. Çifti nuk e ka konfirmuar lidhjen...

FOTO/ Luana frymëzohet nga vargjet e Naimit, por komentuesit e nxjerrin...

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ditën e sotme është frymëuar nga vargjet e poetit të njohur Naim Frashëri. Ajo ka postuar një foto në profilin...

Fansat e urojnë ta gëzosh, Luana Vjollca tregon blerjen e çmendur

Ndonëse, në horizont nuk ka ende diçka konkrete, ajo thotë se është duke punuar rreth një projekti të ri shumë interesant. Pas "Shiko kush...

FOTO/ Projekt i ri në televizion? Luana Vjollca po përgatit diçka...

Moderatorja e njohur Luana Vjollca prej disa kohësh ka përfunduar me sukses emisionin e saj në Top Channel, “Shiko Kush Luan”. Teksa presim një projekt të...

Luana me këtë FOTO do t’ju lërë vërtetë pa fjalë…

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale. Ajo shfaqet me një fustan mjaft të shkurtër të zi duke u dukur...

FOTO/ Ja çfarë u tha Luana 1 milion njerëzve

Postimet e saj bëjnë shumë përshtypje çdoherë. Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, selfie, të bërë para pasqyres, shkruan lajmi.net Kësaj fotoje, ajo...

Eva Murati ka dy fjalë për Bejlerin dhe Vjollcën

Eva Murati është një ndër prezantueset ekraneve shqiptare. Pasditen e sotme në një intervistë për emisionin “Thumb” moderatorja sportive ka dhënë mendimin e saj...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...