E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Luana paralajmëron “diçka të madhe”

Luana Vjollca ka paralajmëruar një projekt të ri përmes një postimi në rrjetet sociale. Moderatorja e shndërruar në këngëtare nuk ka dhënë detaje se për...

Luana ta fshehë sa të dojë Krenarin: Kunati sapo na e...

Edhe pse Luana ka zgjedhur të mos flasë dhe të mos jap asnjë shenjë nga lidhja e saj me Krenar Çoçajn, ai gjithsesi është...

Kush e shoqëron Luanën në koncerte?

Pas përfundimit të sezonit televiziv dhe programit të saj "Shiko kush Luan", prezantuesja Luana Vjollca i është përkushtuar tërësisht këngës. Pas publikimit të dy këngëve...

Si është ajo në të vërtetë? Luana “nxjerr” sekretin në Instagram

Pas lançimit të dy këngëve më të reja për këtë verë, “Mi dhe zjarr mallit tim” dhe “Vetëm ty”, Luana Vjollca është duke bërë...

Luana Vjollca “deformohet” nga operacionet plastike

Luana Vjollca është një nga femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar, si falë projekteve muzikore ashtu edhe rrjeteve sociale. Megjithatë bukuroshja komentohet edhe për...

Sërish konkurrent, Ermali i mbyll gojën Luana Vjollcës: Je xheloze

Gjatë sezonit të kaluar televiziv të gjithë ishit dëshmitarë të "luftës" së Ermalit dhe Luanës për audiencë. Komentet e deklaratat e tyre për njëri-tjetrin...

Bujar Qamili e pranon hapur: Bashkëpunimi me Luana Vjollcën më rrezikoi...

“Mi dhe flakë mallit tim” ishte kënga me ritme popullore që bëri bashkë këngëtarin Bujar Qamili dhe Luana Vjollcën. Këngët hit ndër vite e...

Çfarë fati! Luana parashikoi saktë finalen e Botërorit dhe kapi skedinën...

Luana Vjollca vërtet është vajzë me fat dhe jo vetëm në karrierë. Këtë e ka vërtetuar edhe në skedinë. Luana ka luajtur për ndeshjen e...

Kylie dhe Luana me të njëjtat rroba banje, cilës i rrinë...

Kylie Jenner do të nxjerrë këtë të premte në treg koleksionin e ri të produkteve të grimit të quajtur Summer Collection X Kylie Cosmetics....

Luana Vjollca i bën fanses dhuratën më të bukur për ditëlindje

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të famshëm në vendin tonë. Ajo ka një numër të madh fansash, të cilët janë një mbështetje...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Gazeta e parë në tokat shqiptare: “Iskodra” e vitit 1868, ku asnjë fjalë nuk ishte shqip!

Ilirjan Agolli Historianët dhe bibliografët e shtypit shqiptar (1) deri pak kohë më parë nuk ishin në dijeni...

Clement Atlee: Lufta sekrete e antiChurchillit

Sot Clement Attlee konsiderohet gjerësisht si një lider i madh socialist, por nga arkivat po del një...