E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Luana Vjollca tregon publikisht arsyen: Unë më e lumtura nga të...

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron...

Luana Vjollca do ju befasojë me pamjen e saj në “Shiko...

Gjithmonë e më sexy duket moderatorja Luana Vjollca një daljet e saj në ekran. Tashmë çdo të shtunë Luana provokon me pamjen e saj sensuale. Këtë...

Ellen DeGeneres vishet si Luana për Halloween (FOTO)

Shakaaaa, bëjmë shakaaa. Domethënë Luana vetë bën shaka për Halloween. Puna ishte kështu: Tetë orë më parë, Ellen postoi këtë foto në Instagram, poshtë së...

Luana Vjollca ndryshon look, ja si duket moderatorja (Foto)

Luana Vjollca ka vendosur t’i prezantohet publikut shumë ndryshe. Moderatorja e spektaklit “Shiko kush luan” ka vendosur të eksperimentojë me flokët e saj, duke...

Kjo është arsyeja që Luana vendosi të bëhet brune

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy...

Luana Vjollca ndryshon look-un në mënyrë drastike

Padyshim që është një nga moderatorët më të ndjekura nga publiku dhe më e komentuara në showbizz, ku çdo gjë e re rreth saj...

Deputetja e PS ”bllokon” emisionin e Luana Vjollcës? (VIDEO)

Të shtunën nisi sezoni televiziv i “Shiko kush luan”. Burime pranë Syri.net, thonë se e ftuar në puntatën e parë ka qenë deputetja e PS-së,...

Luana shkon në zyrë… si “bose”!

Kjo verë për moderatoren Luana Vjollca ka qenë një ndër më aktivet si me koncertet, klipet ashtu edhe me sezonin e ri televiziv. Mëngjesin e...

Luana sfidë ”kolegeve”, autorësi të plotë në programin e ri (VIDEO)

Këtë sezon të ri rikthehet në Top Channel, Luana Vjollca. Prej disa vitesh në moderim, këtë herë rikthehet me autorësi të plotë në programin...

Luana Vjollca surprizohet në orën 3 të natës

Luana Vjollca ka treguar herë pas here se ka një shumëllojshmëri fansash që e mbështesin. Shpesh ajo në profilin e saj në Instagram poston...

EDITORIAL

Papa Francesku: Gjergj Kastriot-Skenderbeu, mbetet atlet i Krishterimit

Papa Francesku mbetet një mik i madh i shqiptarëve. Këtë të hënë organizuar nga e ngarkuara me...

FORUM

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...

Dokrrat e Kotzias për kufinjtë e Shqipërisë dhe një rrezik

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...