E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Loris Karius

Etiketim: Loris Karius

VIDEO/ Quaresma turpëron Karius, i realizon me ‘rabona’

Debutimi i Loris Karius me skuadrën e Besiktas ishte për t’u harruar pasi portieri u akuzua nga të gjithë si fajtori i golit të...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...