Ballina Etiketimet Llogari

Etiketim: llogari

Përgjimet e trafikut: Hap një llogari, do vijnë 500 mijë euro

Në dosjen voluminoze të prokurorisë për grupin kriminal që trafikonte drogë, bien në sy shuma e mëdha të parave që ata lëviznin me njëri-tjetrin....

Hakerohen dhjetëra llogari në Instagram, rrjeti social fillon hetimet

Javën e kaluar disa përdorues kanë raportuar në Reddit dhe Twitter se llogaritë e tyre të Instagram janë hakeruar pasi informacioni i kontaktit ishte...

70% e shqiptarëve do kenë një llogari bankare deri në vitin...

Banka e Shqipërisë ka ndërmarrë së fundmi një nisme për reformimin e sistemit të pagesave me vlerë të vogël për ta çuar atë drejt...

Llogari, si mund të bësh pushime të mira si miqtë e...

Një nga mënyrat më të shpeshta të shpenzimit të parave të të rinjve në ditët e sotme është duke shkuar me pushime apo për...

Deputetët e PS i ”tërheqin veshin” ministrave

Duket se jo vetëm opozita ka kundërshtime ndaj ministrave të qeverisë ''Rama 2'' por edhe vetë deputetët e PS-së, dalin me kritika publike ndaj...

Twitter i mbyll llogarinë Presidentit Trump

Llogaria në Twitter e Presidentit Donald Trump është mbyllur nga rrjeti social. Fillimisht kompania e komunikoi si një gabim njerëzor, por në komunikimin e dytë...

Manjani: Paradoks, Kryeministri duhet të japë llogari…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e cilëson si paradoks mos dhënien e llogarisë nga ana e Kryeministrit Rama, për atë çfarë ka bërë apo...

Ja sa para fiton Kim nga rrjetet sociale (FOTO)

Të jesh i famshëm do të thotë të kesh shumë mundësi të fitosh para, e sidomos nëse i famshëm je në rrjetet sociale. Numri...

Ja sa para duhet të kurseni çdo ditë për t’u bërë...

Çdo ditë shpenzojnë para në produkte që janë të tepërta por nëse dëshironi të bëheni të pasur, duhet të filloni të investoni. Një financier ka...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...