E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Etiketim: Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit, De Biasi: Të bëjmë mrekullinë si...

Trajneri italian Gianni De Biasi kërkon fitoren me ngulm në ndeshjen e radhës përballë Izraelit. Në një konferencë për shtyp, tekniku i kuqezinjve bëri thirrje...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...