E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Etiketim: Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit, De Biasi: Të bëjmë mrekullinë si...

Trajneri italian Gianni De Biasi kërkon fitoren me ngulm në ndeshjen e radhës përballë Izraelit. Në një konferencë për shtyp, tekniku i kuqezinjve bëri thirrje...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...