Ballina Etiketimet Liqen

Etiketim: liqen

Kalon liqenin me motor, vendos rekord botëror (VIDEO)

Italiani Luca Colombo ka vendosur rekord të ri botëror për distancën e kaluar me motor mbi liqen. Motoristi nga Milano arriti të përshkojë një...

Vrau babain me çekiç, prokuroria: T’i bëhet ekspertiza mendore 28-vjeçarit

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për 28-vjeçarin Selman Aliaj, i cili vrau me çekiç babain e...

Horror në Farkë, djali vret me çekiç babain dhe e hedh...

Një i ri nga Shkoza është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka vrarë babanë, duke e qëlluar me çekiç në kokë....

Hyri për t’u larë në liqen, mbytet i moshuari në Pogradec

Një i moshuar ka humbur jetën në Pogradec, pasi është mbytur në liqen. Sipas policisë K.A, rreth 80 vjeç, banues në fshatin Bregas-Maliq ka...

Shkon për t’u larë në liqen, mbytet 19-vjeçari në Roskovec të...

Një i ri ka humbur jetën në mënyrë tragjike ditën e sotme në qytetin e Fierit. 19-vjeçari  me inicialet S.Sh, është mbytur në mesditën në...

Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Po...

Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi...

EDITORIAL

Një variant i shëmtuar dhe antikushtetues i Himnit Kombëtar nga ministrja

Nga Luan Rama. Nuk e di se si mund t’a pëlqeni ju zonja ministreshë e kulturës këtë variant...

FORUM

Astrit Patozi: Majlinda duhet të falenderojë Lulin

Nga Astrit Patozi Që prej sot, një shqiptare do të jetë zyrtare e lartë e Bashkimit Europian. Më në...

Lutfi Dervishi: ERTV simbol i gazetarisë profesioniste

Nga Lutfi Dervishi Dita që një lajm “televiziv” të mos jetë më shumë se 1 minutë, dita kur...