E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Librat shkollorë

Etiketim: Librat shkollorë

Denoncimi te Berisha: Librat shiten në restorante peshku dhe jo në...

Kryeministri Edi Rama, dhe Ministrja e Arsimit dhurojnë show në media duke u shfaqur përkrahë fëmijëve dhe duke u dhënë librat ‘falas’, ndërkohë në...

Librat shkollorë, prindërit: Na shesin fletore pune me detyrim (Video)

Bashkë me librat, detyrohen të blejnë edhe fletore pune që nuk përfshihen në paketat e publikuara nga shkollat. Denoncimi i qytetarëve vjen nga Patosi ku...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...