Ballina Etiketimet Liberta

Etiketim: Liberta

Flori festoi ditëlindjen mes surprizash dhe miqsh, po Liberta?

Mes shumë puthjesh dhe përqafimesh, kështu kaloi ditëlindja e një prej producentëve më të mirë muzikorë në Shqipëri. Flori ka festuar dje ditëlindjen e...

Çfarë e ka Flori Mumajesin? Përgjigjet më në fund Liberta

Pas shumë lajmeve mbi ata të dy, më në fund, moderatorja Liberta Spahiu ka folur për lidhjen me kantautorin Flori Mumajesi. E pyetur në “Prive” se çfarë do të...

FOTO/ Flori thumbon keq Libertën

Fliten e përfliten për një lidhje të mundshme, por Flori dhe Liberta asnjëherë nuk kanë pranuar nëse janë në lidhje. Në profilin e tij në...

EDITORIAL

Meta, video për perlën e jashtëzakonshme të Alpeve Shqiptare, Curraj i Epërm

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar këtë të hënë paradite gjithë shqiptarët për një javë të...

FORUM

Do të përmbytet Ballkani me dizelët e vjetër gjermanë?

Ku do të shkojnë dizelët e vjetër që në Gjermani nuk po gjejnë më blerës? Pse të...

Ismail Qemali, Bedri Spahiu dhe Babalja – z. Albert Veliu

Nga Artan Fuga / Cfarë lidhje kanë këta personazhe me njeri tjetrin? Sigurisht asnjë. Ismail Qemali themeloi shtetin shqiptar....