E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ledri vula

Etiketim: ledri vula

“Bomba po vjen”, Ledri Vula bashkëpunim me dy këngëtarë të huaj

Ledri Vula është një nga këngëtarët më të pëlyer në Shqipëri dhe këngët e tij janë kthyer në hite. Së fundmi, ai ka njoftuar se...

FOTO/ Njihuni me dashurinë e vjetër të Ledri Vulës

Padyshim që është një prej reperëve më të njohur dhe të dashur shqiptarë. Ledri Vulën jemi mësuar t’a shohim në studio e në skenë duke...

Ledri tenton ta rrahë fansin që e gjuajti me cigare në...

Reperi i njohur Ledri Vula, si asnjëherë tjetër, ka treguar anën e tij të egër në njërin prej koncerteve të fundit. Hedhja e një cigareje,...

FOTO/ Ledri këndon me Dafinën para të dashurës, ja si reagon...

Shumë figura të ‘showbizit’ shqiptar janë bërë bashkë mbrëmjen e kaluar për të festuar ditëlindjen e 30 të këngëtarin Ermal Fejzullahu. Mes të ftuarëve ishte...

Ledri dhe Gjiko shkelin gazin.Si një Bugati. Gati klipi më i...

Ledri  Vula reperi shqiptar nga Kosova së fundmi ka publikuar në  Instagramin e tij një  video. Ku tregon se së shpejti vjen me një  këngë...

Puthje dhe twerk para fansave, Dafina dhe Ledri rikthehen bashkë?

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula ishin dikur një ndër çiftet më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Të dy simpatikë, trendi dhe me një numër të madh fansash, dy...

Ledri Vula në skenë me dy ish-të dashurat: Mezi po pres

Ledri Vula do të jetë për herë të parë në skenë me dy ish-të dashurat e tij, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri. Të tre...

S’do t’ja falë kurrë vetes, ky është pengu më i madh...

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur në vendin tonë. Ai përpara disa ditësh festoi 32-vjetorin e lindjes dhe në një intervistë...

Një këngë e re me Ledri Vulën? Menaxheri i Taynës zbulon...

Tayna është reperja më e re që shpërtheu në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj "Columbiana". Ajo arriti thuajse të njëjtin sukses me këngën e...

Ledri Vula dhe Mc Kresha ndërrojnë identitet, ja si quhen

Reperët nga Kosova, Ledri Vula dhe Mc Kresha kanë vendosur të shijojnë disa ditë relaksi në plazh edhe pse janë me koncerte. Në një fotografi...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...