E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Ledion Lico

Etiketim: Ledion Lico

Ledion Liço bëhet i “gjallë”: Ja pse s’kam Instagram

Pas një shkëputje të gjatë nga rrjetet sociale si dhe nga jeta e tij e përditshme mes ekraneve e ndriçimit të kamerave, Ledion Liço...

FOTO/ Sot martohen Ledioni dhe Sara, ceremonia luksoze në Itali

Ka qenë një puntatë e ‘Shiko kush Luan’ me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit pranoi se ajo dhe...

1 muaj para dasmës, Ledion Liço merr vendimin drastik

Siç është bërë e ditur që dy muaj më parë, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore në gusht. Dasma...

Poston foton nga plazhi, por Ledion Liço lë “nam” me gafën...

Moderatori Ledion Liço është bërë nostalgjik së fundmi dhe është rikthyer në ditët kur kishte pushime. Ai ka publikuar një foto teksa tregon një...

Së shpejti nis “Big Brother Albania Vip”, kush do ta drejtojë...

Big Brother do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel por në një format krejt të ri. Ashtu edhe siç u fol...

Ledioni publikon momentin kur propozoi Sarën! /FOTO

Moderatori Ledion Liço dhe trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha do të martohen së shpejti. Ka qenë Ledioni i cili ka publikuar në rrjete sociale...

Ledion Liço: Desh më ra pika, mendova ‘ky është fundi im’

Ledion Liço është një nga moderatorët që numëron rreth 15 vite karrierë  në të njëjtin ekran. Lidhja me radion për të është një magji nga...

Ledion Liço tregon puthjen e parë me Sarën

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço kanë vërtet një histori të bukur dashurie për të treguar. Madje edhe puthjen...

FOTO/ Ledioni poston foton e ëmbël nga ditëlindja e London

Dy ditë më parë London, djali i çiftit Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbushi një vjeç. 13 dhjetori qenë një festë e vërtetë në familjen...

FOTO/ Ledion Liço ka një parashikim për të ardhmen e lidhjes...

Moderaori i njohur i Top Channel, Ledion Liço, ka postuar një video nga një festival jashtë Shqipërisë, ku një çift i moshuar po kërcen...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...