E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Ledina celo

Etiketim: ledina celo

Thyen tabutë në Shqipëri dhe bënin namin, 9 VIP-at tani bëjnë...

Ledina Çelo Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka sjellë në jetë dy fëmijët. Disa kohë më parë Çelo...

Ledina Çelo ngre “temperaturat” në Kroaci

Këngëtarja Ledina Çelo ka ndërruar destinacionin e pushimeve. Pasi kaloi disa ditë në Shqipëri, tashmë ka udhëtuar drejt Kroacisë. Si gjithmonë ajo duket shumë sensuale,...

Ledina Çelo zhvishet në plazhet e jugut, shfaqet në top formë

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri ku po kalon pushimet verore. Pavarësisht viteve që ikin, ajo duket se ka gjetur sekretin e rinisë së përhershme. Këngëtarja e...

FOTO/ Ledina Çelo nis plazhin, por të gjithë e kanë mendjen...

Për këngëtaren Ledina Çelo duket se ka nisur sezoni i plazhit. Ajo ka publikuar një foto në Instastories ku shfaqet duke shijuar rreze dielli. Por...

FOTO/ Një nënë seksi si Ledina Çelo! Ja si pozon pranë...

Pavarësisht se vitet po ecin, Ledina Çelo ka mbetur e njëjta. Njihej si një femër seksi para martesës, pas saj dhe pasi u bë...

FOTO/ Edhe pse 2 herë mami, këngëtarja shqiptare ‘çmend’ me linjat....

Te jesh 2 herë mami dhe të kesh një trup të kalitur dhe seksi është shumë e vështirë dhe e lodhshme. Mesa duket këto...

FOTO/ Ledina Çelo publikon momente intime me bashkëshortin

Ledina Çelo këngëtarja e cila  nuk nguron të ndaj me fansat   imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi ku...

FOTO/ Ledina Çelo ‘ia vjedh’ bikinit këngëtares me famë botërore! Shikoni...

Një palë bikini me qershi na kanë tërhequr vëmendjen së fundmi në disa foto të publikuara nga këngëtarja shqiptare. Bëhet fjalë për Ledina Çelon, që...

Ledina Çelo gjen çelësin e rinisë “së përjetshme”, foto e saj...

Me sa duket këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ka gjetur çelësin e rinisë “së përjetshme”. Edhe pse vitet po kalojnë, ajo duket si një...

FOTO/ Ledina Çelo, poza superseksi nga shtëpia

Ledina Çelo konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare ndër vite. Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...