Ballina Etiketimet Largimi

Etiketim: Largimi

Lorik Cana largohet nga Kombëtarja. De Biasi: Mirënjohje për Kapitenin

Lorik Cana, kapiteni i skuadrës kombëtare të Shqipërisë ka vendosur të largohet nga ekipi. Largimi i tij është konfirmuar sot nga trajneri Xhani De...

Taulant Balla reagon për largimin e Vladimir Kostës

Një ditë pas letrës publike të bërë nga deputeti socialist Vladimir Kosta për largimin e tij nga grupi parlamentar i Partisë Socialiste, ka reaguar...

Video e re/ Ja si u larguan grabitësit e 1...

“Report Tv” ka siguruar një tjetër video, që tregon lëvizjet e grabitësve të 1 milion eurove në aeroportin “Nënë Tereza”, Rinas. Pamjet janë regjistruar...

Presidenti i Argjentinës i lutet Messit: Mos u largo!

Sesa është tronditur Argjentina nga deklarata e Lionel Messi-t në përfundim të Kupës së Amerikës, ku deklaroi tërheqjen nga kombëtarja këtë e tregon edhe...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...