E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Largimi

Etiketim: Largimi

Largimi nga kombëtarja? Reagon Ergys Kaçe

Ergys Kaçe ka reaguar pas lajmit të publikuar sot se ishte larguar nga Kombëtarja Shqiptare pas përplasjeve me trajnerin Gianni De Biasi. Kaçe thekson ky...

U la në tribunë, Kaçe braktis Kombëtaren?

Suprizat nga kombëtarja nuk kanë fund, dhe është Ergys Kaçe, ai që suprizon. Pasi ai u la në tribunë në ndeshjen me Spanjën, sot raportohet...

Ikën edhe Mimoza Hafizi pas Ben Blushit: Nuk jam më pjesë...

Vetëm pak ditë më pare zyrtarizoi largimin nga PS Ben Blushi. Mirëpo një tjetër deputete ka vendosur të largohet nga Partia Socialiste. Bëhet fjalë për...

Media zvicerane: Gashi largohet nga Kombëtarja shqiptare

Mungesa e Gashin në dy ndeshjet e radhës ka pasur jehonë edhe në Zvicër. "Çfarë po ndodh kështu në Shqipëri? Gashi nuk është pjesë...

Mentor Kikia pas largimit nga Top Channel: Ia vleka edhe të...

Nga Mentor Kikia/Kur dikush vdes, në ditën e vakisë, njerëzit i thonë fjalë të mira. Edhe nëse nuk i ka merituar. Por edhe më...

FOTO/ Erdhi për investim, biznesmeni libanez largohet me barrelë nga Shqipëria

Biznesmeni libanez që u rrah për spital më 10 shtator në rrugën e Rinasit, në sy të bashkëshortes dhe fëmijës, largohet përfundimisht nga Shqipëria....

PS: Asnjë socialist nuk është larguar nga partia në Dibër

Shtabi elektoral i kandidatit të koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane”, në Dibër, Muharem Rama ka reaguar sot lajmin e bërë publik nga Partia Demokratike...

“Top Channel” largon Eneda Tarifën

Ndonëse prej disa muajsh qarkullojnë lajmet se ky sezon i ri i “Top Channel” nis me ndryshime të mëdha, shumë prej lajmeve nuk janë...

Jep dorëheqjen ministri Haxhinasto. Zëvendësohet nga Sokol Dervishi

Ministri i Transporteve dhe Infrastrukturës Edmond Haxhinasto ka dhënë sot dorëheqjen nga detyra. Haxhinasto u emërua ministër në vitin 2013 dhe përfaqëson në qeverisje...

Mjekët po ikin nga Shqipëria

Në dy vite e gjysmë rreth 400 mjekë kanë bërë kërkesë për t’u larguar nga vendi  Rreth 400 mjekë kanë kërkuar të largohen nga Shqipëria...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...