E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Lady gaga

Etiketim: lady gaga

Kolegu i saj akuzohet për ngacmime seksuale, Lady Gaga merr vendimin...

Këngëtarja Lady Gaga ka reguar, pas akuzave të ngritura ndaj R.Kelly për ngacmim seksual. Gaga bashkëpunoi me të për këngën ‘Do what u Want’...

Lady Gaga kërkon ndjesë për bashkëpunimin me R Kelly

Lady Gaga ka kërkuar falje për bashkëpunimin e saj të mëparshëm me R Kelly. Ndjesa e këngëtares erdhi pasi u vu nën presionin e fansave...

”Golden Globe”, Lady Gaga nominohet për dy çmime

Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është nominuar në Golden Globe...

Lady, çfarë ke veshur?

Lady Gaga ka arritur të marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të “Governors Awards” me një fustan voluminoz të Valentinos. Fustani nxirrte në...

Lady Gaga flet për problemet mendore

Ajo po shijon suksesin e filmit "A Satr is Born". Këngëtarja e njohur Lady Gaga, ka folur shumë hapur për të gjitha problemet që...

Zjarri në Kaliforni, Lady Gaga dhe Kim Kardashian evakuohen nga shtëpia

Përhapja e zjarrit në Kaliforni detyroi dhjetra mijëra njerëz të evakuoheshin shpejt nga shtëpitë e tyre. Midis tyre ishin edhe njerëz të famshëm, që me...

Lady Gaga rrëfen problemet mendore: Nuk thoja dot “jo”

Këngëtarja Lady Gaga nuk ka hezituar asnjëherë që të tregojë të vërtetën. Ajo u nderua me një cmim për pjesëmarrjen në “A Star Is Born”...

Lady Gaga me lot në sy rrëfen për abuzimin seksual që...

Një temë mjaft e ndjeshme që kohët e fundit është bërë shumë e komentuar në publik është edhe çështja e abuzimeve seksuale. Prestigjiozja “Elle” ka...

FOTO/ Unaza e fejesës së Lady Gagës ka një çmim marramëndës

Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfirmuar fejesën e saj...

Lady Gaga konfirmon fejesën me agjentin e saj

Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfirmuar fejesën e saj...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...