E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne”

Etiketim: Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne”

Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne”

Këngëtarja e famshme Lady Gaga ka pagëzuar mbylljen e turneut të saj muzikor “Joanne” me klipin që mban të njëjtin titull. Ky videoklip i...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...