Ballina Etiketimet Kunata

Etiketim: kunata

Një nuse si Xhensila, prezanton vjehrrën dhe kunatën (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku do i japin fund beqarisë këtë shtator.  Çifti simpatik nuk e kanë bërë publike datën...

Çfarë ndodhi mes dy kunatave? Pse Rudina nga Lushnja rrahu me...

Sherri i nisur mes fëmijëve kaloi te dy kunatat, duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë në spital në gjendje të rëndë e...

Kunata zihet me kunatën, i qëllon në kokë me bastunin e...

Një 35-vjeçare nga Lushnja, Rudina M. është arrestuar nga policia. Pas një sherri me kunatën 1 vit më të madhe, ajo e ka goditur fort...

“Tani nuk kam çfarë të bëj, e vrava gruan time”

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, uniformat blu prangrosën një shtetas, pasi ky i fundit qëlloi për vdekje ndaj bashkëshortes së tij,...

Flet vjehrra: Ja si donte të më digjte nusja me benzinë

Kthimi në shtëpi i kunatës së divorcuar ka trazuar keqazi një 28- vjeçare nga Shkodra. Ela Palushi ka nisur të debatojë me vjehrrën e...

EDITORIAL

VOA: 7 organizata i kërkojnë qeverisë të tërheqë 2 projektligjet mbi mediat online

Nga Zëri Amerikës/ Një grup prej 7 organizatash për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, lirisë së fjalës...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...