E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Kunata

Etiketim: kunata

Arrestohet 41-vjeçari nga Cërriku, dhunoi me sende të forta kunatën

Është arrestuar para pak minutash 41-vjeçari, banues në fshatin Belsh të Cërrikut. Arsyeja e ndalimit është bërë dhuna që ai ka ushtruar me sende...

Vrau gruan dhe kunatën, burg për autorin: E bëra se…

''Arrest me burg'' për Gazmend Mustën, i cili akuzohet se pas një konflikti për motive banale vrau gruan dhe motrën e saj 18-vjeçare. Krimi...

Vrau gruan dhe kunatën, 34-vjeçari: Jam penduar. Nuk doja, por…

Gazmend Musta autori i krimit te dyfishte qe tronditi qytetin e Ballshit pasditen e 2 janarit, duke vrare gruan dhe motren e saj, shfaq...

Sherr midis kunatave në Shijak, në dhunë përfshihen edhe “krushqit”

Sherri midis dy kunatave në Shijak ka përfunduar në polici. Kështu një 33 vjeçare me iniciale D.T, ka denoncuar kunatën e saj 12 vite...

Krimi në Milot, nëna e 2 fëmijëve vrau burrin në sy...

Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familjen Donaja nga Rrësheni. Nëna e dy fëmijëve, Violeta Donaja, qëlloi me armë zjarri tip pistoletë burrin e...

Vrasja makabre në Fier, vëllai dhe kunata e viktimës: E torturonte...

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë pas ngjarjes së ndodhur një vit më parë në Patos, ku burri 73-vjeçar mbyti me litar bashkëshorten e...

Ç’bisedojnë dy kunatat, Elia dhe Gigliola?

Elia Zaharia dhe kunata e saj Gigliola, e dashura e Amosit kanë një marrëdhënie të mirë, këtë e kishim kuptuar që në verë. Kudo...

Pas vjehrrës, Luana i gjen telat edhe kunatës

Ajo mund të mos dijë të prekë gjë me dorë në shtëpi. Mbase s’ është nga ato që do i bëjë kafe vjehrrës në...

Besi paska super kunatë, ja çfarë i bën

Kemi parë marrëdhënien e motrës së Besit dhe Xhensilën, pasi kanë bërë puçi-puçi nëpër Instagrame shpeshherë. Po ne s`paskemi parë marrëdhënien mes Besit dhe...

Gruaja godet me thikë kunatën, më pas hidhet nga kati i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Beratit, një 55-vjeçare me inicialet V.P është hedhur nga kati i dytë i banesës,...

EDITORIAL

VOA: 7 organizata i kërkojnë qeverisë të tërheqë 2 projektligjet mbi mediat online

Nga Zëri Amerikës/ Një grup prej 7 organizatash për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, lirisë së fjalës...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...