E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Kukësi

Etiketim: kukësi

Kukësi ndërron sërish “shtëpi” për ndeshjen me Tiranën

Kukësi nuk do të presë Tiranën në “Elbasan Arena”, ashtu siç ishte parashikuar në bazë të kontratës që u nënshkrua në fillim të sezonit...

Kukësi ndëshkohet nga Alla, Flamurtari fiton në një fushë “patatesh” (VIDEO)

Flamurtari ka rrëmbyer 3 pikët e para për këtë sezon. Skuadra e Ilir Dajës ka fituar minimalisht 1-0 në sfidën e luajtur në Vlorë,...

Kukësi zyrtarizon afrimin e Gëzim Krasniqit, firmos për 1 vit

Gëzim Krasniqi është transferimi i radhës për Kukësin. 28-vjeçari vjen nga radhët e Rabotnickit, ndërsa deri në janar 2018 ka qenë pjesë e Partizanit,...

Kukësi gjen zëvendësuesin e Allës, rikthen në Superiore ish-mbrojtësin e Partizanit

Kukësi ka gjetur menjëherë zëvendësuesin e Albi Allës. Gëzim Krasniqi, njohje e vjetër e kampionatit shqiptar, i cili është aktivizuar për dy vjet e...

Alla largohet zyrtarisht nga Kukësi: Çdo fillim e ka edhe një...

Albi Alla nga sot nuk është më një futbollist i skuadrës së Kukësit. Mbrojtësi i njohur ka mbyllur aventurën me Kukësin dhe tashmë është...

Kukësi dhe Laçi ndajnë nga 1 pikë në një ndeshje të...

Kukësi dhe Laçi e mbyllën në një barazim 1-1, ndeshjen e parë për këtë edicion në Kategorinë Superiore. Një ndeshje e vakët në “Elbasan...

Thirrja e Kukësit: S’ka mbaruar asgjë me gjeorgjianët, të gjithë bashkë...

Kukësi e humbi 5-2 ndeshjen e parë me Torpedo Kutaisi të Gjeorgjisë në Europa League, por verilindorët kanë ende shpresa për kualifikim. Me një...

Kukësi humbje turpëruese në Gjeorgji, por ka ende shpresa për kualifikim...

Kukësi e ka mbyllur me një humbje të thellë 2-5 sfidën e parë të turit të tretë në Europa League ndaj Torpedos. Skuadra verilindore...

Skandali me vizat/ Kukësit i bashkohet edhe Reginaldo, sot luhet Torpedo...

Pas shumë problemeve dhe qëndrimit për dy ditë në aeroporte më në fund Kukësit i është bashkuar edhe sulmuesi kryesor Reginaldo. Futbollisti nga Mozambiku bënte...

Cungu shpërthen ndaj gjeorgjianëve: Nuk jemi politikanë, kemi ardhur për të...

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu ka folur para mediave në prag të ndeshjes së parë në Europa League ndaj Torpedos. Verilindorët kanë hasur në...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...