E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Ksamil

Etiketim: ksamil

E frikshme, pushuesi tregon se si vdiq turistja ruse në Ksamil:...

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Tre ishujt në Ksamil, ku një e re ruse u nxor e vdekur nga deti, ka prekur mbarë...

Luan Rama reagon për ngjarjen në Ksamil: Kohë turizmi-bilanc lufte

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka reaguar për mbytjen e 17-vjeçares ruse në Ksamil. Ai nëpërmjet një statusi në faqen e...

Ishujt e Ksamilit mbushen me rërë për plazhe të reja, Tare:...

Vija bregdetare e Ksamilit ka veçantinë se nuk është e mbushur me ndërtime apo lokale si pjesa tjetër e vijës bregdetare të vendit. Mirëpo, një...

Skandal në ujërat e Ksamilit, anijet greket derdhin në det mbetjet

Skandal në ujërat e Ksamilit. Këto që shikoni janë mbetjet e anijeve greke lëna në ujërat e Ksamilit në kulmin e sezonit turistik. Kujtojmë...

Rama thotë “mirëmëngjes” me këtë pamje (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të ndajë mëngjesin e sotëm me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ imazhe nga plazhi i Ksamilit. Në mesazhin...

Denoncimi/Ja si po blihen votat në Ksamil…

Lëvizja Socialiste për Integrim Sarandë denoncon me forcë një akt kriminal që mban firmën e rilindjes. Sipas LSI dega Sarandë, akti i rëndë është duke...

6 të shqëruar për vrasjen e Agron Xhezairit në Ksamil, policia...

Policia e Sarandës ka shoqëruar të pakën 6 persona për vrasjen e 53 –vjeçarit Agron Xhezairi. Ai u qëllua me breshëri automatiku në derën e...

E rrallë/Kapet në Ksamil peshkaqeni 5 metra (FOTO)

Një peshkarexhë shqiptare në Ksamil ka kapur sot një peshkaqen 5 metra të gjatë. Mësohet se peshkaqeni është kapur nga anija “Marjo 1” ....

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...