E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Kryeparlamentari

Etiketim: kryeparlamentari

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt...

Zëvendësoi Tahirin, por Spartak Braho nuk mori miratimin e Këshillit të...

Saimir Tahiri nuk është më deputet, dhe vendin e tij në Kuvend do ta merrte Spartak Braho, si kandidati i radhës në listën shumë-emërore...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...