E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Kryeparlamentari

Etiketim: kryeparlamentari

Veseli optimist: Ushtria e Kosovës formohet në dhjetor

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka thënë se Kosova do të bëhet me ushtrinë e saj gjatë këtij viti, konkretisht nga mesi i muajit dhjetor. I pyetur...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt...

Zëvendësoi Tahirin, por Spartak Braho nuk mori miratimin e Këshillit të...

Saimir Tahiri nuk është më deputet, dhe vendin e tij në Kuvend do ta merrte Spartak Braho, si kandidati i radhës në listën shumë-emërore...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...