Ballina Etiketimet Kryemadhi

Etiketim: Kryemadhi

Përleshja në seancë, Kryemadhi: Ju falenderoj që më keni thirrur para...

Konfrontimet, rrëmuja, rrëmbimi i kartave të votimit, sharjet etj., gjatë seancës parlamente të 18 Dhjetorit, ku u zgjodh kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka...

Kryemadhi në Elbasan: Rama, fasadë e bukur e një qeverie të...

Në kuadër të mobilizimit dhe organizimit të protestës së thirrur nga opozita mesditën e 27 janarit në bulevardin para Kryeministrisë, kryetarja e Lëvizjes Socialiste...

Përjashtohen 7 deputetë të opozitës dhe një socialist

Katër ditë pas protestës së opozitës brenda dhe jashtë parlamentit ku u hodhën tymues brenda ambienteve të Parlamentit, Byroja e Kuvendit vendosi të përjashtojë...

Kryemadhi takime në DASH: SHBA rol të pazëvendësueshëm për ndalimin e...

Departamenti Amerikan i Shtetit, Byroja për Zbatimin e Ligjit dhe Luftën kundër Narkotivëve(INL), ishte një nga takimet tepër të rëndësishme që Kryetarja e LSI...

Kryemadhi-Benjamin, Instituti Demokratik Amerikan vlerëson LSI për transparencën financiare

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi priti në takim Zotin Robert Benjamin, Drejtor për Europën Qendrore dhe Lindore i Institutit Demokratik Amerikan (NDI). Fokusi i...

Kryemadhi: Rama zgjodhi të ishte zëri i krimit, ne zgjodhem te...

Kryetarja e LSI, takim me strukturat e partisë së Qarkut Gjirokastër: Sot kemi një qeveri që nuk punon, kemi një qeveri që përfaqëson 4...

Kryemadhi me strukturat e LSI-së në Dibër: Rama e dorëzoi shtetin...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me strukturat e partisë në Dibër. Duke akuzuar kryeministrin...

Kryemadhi në Shkodër: Rama është kthyer në një lolo televizionesh

Kryetarja e Lëvisjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me strukturat e LSI-së në Shkodër. Gjatë fjalës së saj para anëtarëve...

Kryemadhi: Tahiri një hallkë e zinxhirit të krimit të komanduar nga...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, në një lidhje në “360 Gradë” në Ora News, shprehet se mbrojtja e Tahirit nga mazhoranca...

Kryemadhi: Edi Rama është një prej bandave të krimit. Prokuroria të...

Konferenca për shtyp e Kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi. Kryeministri iu dorëzua pa kushte krimit dhe trafikantëve tha kryetarja e LSI. Ajo tha se "Kryeministri...

EDITORIAL

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta...

FORUM

Kurajo për të qenë vetvetja

Nga Mimoza Manxhari Çdo të linduri në këto 28-vitet e fundit, e përditshmja ju serviri si të bëhen...

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...