Ballina Etiketimet Kryemadhi

Etiketim: Kryemadhi

Kryemadhi: Rama shefi i kriminelëve në Shqipëri. Shumë shpejt nisin protestat

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duke folur mbrëmjen e sotme në studion e emisionit "FAKT", përballë gazetarit Çim Peka ka lëshuar akuza të forta...

Kryemadhi: Vettingu i politikanëve do bëhet nga institucionet e pakapura nga...

Intervista e Kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, për edicionin e lajmeve në Vizion Plus Znj. Kryemadhi, dy pyetje mbeten ende pa përgjigje lidhur me nismën...

Shantazhi ndaj gjyqtarit të Strasburgut, Kryemadhi: Rama i ka kthyer skandalet...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24, bëri fajtor kryeministrin Edi Rama...

LRI në Jalë, Kryemadhi: Rinia, forca dhe motivimi ynë për betejat...

Të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim, tashmë e kanë bërë traditë që në çdo sezon veror mblidhen të gjithë bashkë në Jalë, ku...

Kryemadhi përplaset me Ballën në oborrin e Kuvendit

Jashtë ambienteve të Kuvendit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla janë përplasur me njëri tjetrin. Ka qenë...

Protesta e 26 Majit. Kryemadhi: S’ka Zot që e shpëton Edi...

Monika Kryemadhi shprehet qartë: Do të rrëzojmë kryeministrin Rama dhe qeverinë. Opozita do protestojë këtë të shtunë përpara Kryeministrisë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”,...

Çfarë paralajmëroi Kryetarja e LSI 10 ditë më parë për Tahirin

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pak orë pasi Saimir Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit më 3 maj, paralajmëroi se lëvizja e radhës e kryeministrit...

Seanca plenare/ Kryemadhi shkon në zyrën e Bashës. Çfarë biseduan për...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me kreun e PD, Lulzim Basha. Takimi është zhvilluar në ambientet e selisë së PD...

Kryemadhi: Do kërkojmë përjashtimin e Edi Ramës nga Parlamenti

Në një deklaratë për mediat, pas mbledhjes së grupit parlamentar të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi u shpreh se do të kërkojnë largimin e kryeministrit...

Kryemadhi në Shkodër: Qeveria të reagojë për përmbytjet

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka vizituar sot banorët e prekur nga dëmet e shkaktuara nga përmbytjet në rrethin e Shkodrës. Kryemadhi shoqërohej nga...

EDITORIAL

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta...

FORUM

Kurajo për të qenë vetvetja

Nga Mimoza Manxhari Çdo të linduri në këto 28-vitet e fundit, e përditshmja ju serviri si të bëhen...

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...