E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Kryemadhi

Etiketim: Kryemadhi

Kryemadhi takon Danielsson: Vullnet i palëkundur i LSI-së dhe i opozitës...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me Drejtorin e Përgjithshëm të Zgjerimit në Komisionin Evropian, Christian Danielsson. Kryetarja e LSI diskutoi zhvillimet...

Kryeministri nuk përbën më lajm/ Pas Berishës edhe Kryemadhi shkatërron Ramën

Para një jave ishte lajm në çdo media online fakti që Sali Berisha mposhti me tre katër herë më shumë audiencë në kohe reale...

Opozita në Vlorë, Kryemadhi: Edi Rama s’e do vettingun

Nga Vlora, Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar se qeveria e Ramës është e gatshme të kalojë në vetting edhe edukatoret, ndërsa shtoi...

LIVE/ Opozita në Vlorë: Emergjencë Kombëtare, nuk kemi më shtet

Sikurse e kishte paralajmëruar, opozita është mbledhur në Vlorë. Fjalën e ka marrë kreu i PD-së, Lulzim Basha, i cili po flet për ligjin...

Kryemadhi: Rama shefi i kriminelëve në Shqipëri. Shumë shpejt nisin protestat

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duke folur mbrëmjen e sotme në studion e emisionit "FAKT", përballë gazetarit Çim Peka ka lëshuar akuza të forta...

Kryemadhi: Vettingu i politikanëve do bëhet nga institucionet e pakapura nga...

Intervista e Kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, për edicionin e lajmeve në Vizion Plus Znj. Kryemadhi, dy pyetje mbeten ende pa përgjigje lidhur me nismën...

Shantazhi ndaj gjyqtarit të Strasburgut, Kryemadhi: Rama i ka kthyer skandalet...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24, bëri fajtor kryeministrin Edi Rama...

LRI në Jalë, Kryemadhi: Rinia, forca dhe motivimi ynë për betejat...

Të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim, tashmë e kanë bërë traditë që në çdo sezon veror mblidhen të gjithë bashkë në Jalë, ku...

Kryemadhi përplaset me Ballën në oborrin e Kuvendit

Jashtë ambienteve të Kuvendit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla janë përplasur me njëri tjetrin. Ka qenë...

Protesta e 26 Majit. Kryemadhi: S’ka Zot që e shpëton Edi...

Monika Kryemadhi shprehet qartë: Do të rrëzojmë kryeministrin Rama dhe qeverinë. Opozita do protestojë këtë të shtunë përpara Kryeministrisë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”,...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...