E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Kristiano Ronaldo

Etiketim: Kristiano Ronaldo

Humor me fotot e Ramës

Fotografia e Edi Ramës me Kristiano Ronaldon ka shkaktuar mjaft reagime në rrjetet sociale. Një pjese të kritikëve nuk u ka pëlqyer frekuentimi nga...

Kueiroz: Futbolli nuk ka lindur me Kristiano Ronaldon

Sipas spanjollëve të “AS”, Kristiano Ronaldo dhe Rikardo Kuarezma nuk u afruan të takonin Karlos Kueirozin në përfundim të ndeshjes. Për ata që kishin...

Ronaldo drejt largimit nga Reali, ku do të shkojë ylli portugez...

Kristiano Ronaldo me shumë mundësi do të largohet nga Reali i Madridit gjatë kësaj vere, por ai duhet të mendohet mirë për destinacionin e...

Ronaldo qëndron te Reali, por ka një kusht të frikshëm për...

Kristiano Ronaldo pas fitimit të Champions League lëshoi një mesazh të fortë për Fiorentino Perez, duke paralajmëruar largimin. Ylli portugez, sipas agjencisë së lajmeve...

PSG i rikthehet “fiksimit të vjetër”, 45 milionë euro në sezon...

PSG nuk kërkon të humbasë kohë, kur bëhet fjalë për yje. Klubi francez së fundmi ka rikthyer interesimin për Kristiano Ronaldon. Mungesa në prezantimin...

Zbulohen arsyet se përse Ronaldo kërkon të largohet nga Reali

Kristiano Ronaldo është i bindur se do të largohet nga “Santiago Bernabeu” këtë verë. Pas përfundimit të ndeshjes finale të fituar mbrëmë ndaj Liverpulit...

Ronaldo konfirmon largimin: Nuk është çështje parash, vendimi pas një jave

Kristiano Ronaldo do të largohet gjatë kësaj vere nga Real Madridi. Sulmuesi portugez dha lajmin e bujshëm menjëherë pas fitores së Championsit të tretë...

Zbulohet “sekreti” i super formës së Ronaldos, shihni super dietën e...

Vitet kalojnë, por Kristiano Ronaldo vijon të mbetet një ndër më të mirët në botë. 5 herë fituesi i “Topit të Artë” ka sfiduar...

Ronaldo dhe Georgina muaj mjalti para finales së Championsit? (FOTO LAJM)

Kristiano Ronaldo po përgatitet për finalen e Ligës së Kampionëve, teksa ka zgjedhur të njëjtën rrugë si rivali i tij Firmino. Ylli i madrilenëve...

Salah bëhet mit, Arabia Saudite i dhuron tokë në Mekë

Padyshim Mohamed Salah është lojtari i momentit në botë, duke kaluar madje edhe Lionel Mesin dhe Kristiano Ronaldon. Zëvendës kryetari i komunës në Mekë,...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...