E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Kompania

Etiketim: kompania

A po e ndihmon një kompani amerikane Turqinë për të spiunuar...

 “Nuk dua të kaloj pjesën e mbetur të jetës time në faj dhe me keqardhje që isha pjesë e marrëzizë së Erdogani, ndaj po...

Kompania detyron personelin femëror të puthin në buzë “Shefin” (VIDEO)

Kandidati republikan për zgjedhjet Presidenciale Donald Trump, të një krijojë lajme. E fundit ishte deklarata ku ai dëgjohet të thotë se “kur je i...

“Shtëpia” e Facebook-ut, aty ku ruhen të dhënat tona (FOTO)

Kompanitë e mëdha përgjithësisht tregohen diskrete kur vjen puna për të treguar teknologjinë e tyre, por nuk është ky rasti i Facebook. Mark Zuckerberg përmes profilit të...

Taksa e “Rrugës së Kombit”/Kompania: Tarifa do paguhet në tunelin e...

Korporata Financiare Ndërkombëtare, IFC ka reaguar për televizionin “News24” në lidhje me koncesionin e Autostradës Milot­Morinë, duke theksuar se tarifa e parashikuar reflekton nivelin...

Një kompani private bllokon gjithë shtetin për sigurinë e Rinasit

  Nga Qamil Xhani.  Grabitja në aeroportin e Rinasit, përveçse dëshmoi paaftësi totale në ruajtjen e pikave kufitare është dhe modeli më i qartë sesi një...

Iva Aliko: Më ofruan 100 mijë euro për një film porno...

Je e dashuruar në këto momente që po flasim? Nuk e jam e dashuruar për momentin, pasi jam fokusuar në karrierën që kam nisur si...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...