Ballina Etiketimet Kompania

Etiketim: kompania

ARRSH kërkon të largojë skandalin nga vetja. Padit kompaninë që falsifikoi...

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka ndërmarrë një hap sot, për të larguar nga vetja, skandalin me tenderin e Lotit 1 të Unazës së Re....

Bushati: Sot kemi provën se ku do të shkojnë paratë e...

Në emisionin “Të Paekspozuarit”, u transmetua një investigim tronditës, që tregonte se kompania Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) që ka fituar tenderin...

Skandali/Kompania që fitoi tenderin e Unazës së Re, falsifikoi letrën e...

Emisioni “Të Paekspozuarit” i Ylli Rakipit në news24 ka arritur të zbulojë një mega skandal, lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH...

PD nxjerr dokumentet: Kompania e Unazës nën sekuestro nga IKMT

Partia Demokratike ka nxjerrë sot dokumentet që tregojnë se kompania që ka marrë tenderin e Unazës së Re “Biba X” është nën sekuestro nga...

Airbnb heq nga “banka e pronave” shtëpitë në Bregun Perëndimor

Airbnb, kompania që menaxhon dhënien e pronave me qira, njoftoi se do të heqë nga website i saj të gjitha shtëpitë që ndodhen në...

WhatsApp sjell risinë që kemi pritur prej kohësh

Pas një pritjeje të gjatë WhatsApp ka vendosur të bëjë atë që më së paku e prisnit: të shtojë stickerat. Kompania tha ditën e sotme...

Kompania e tij drejt shitjes, por kush e vrau Gianni Versace-n...

Giovanni Maria "Gianni" Versace, i lindur më 2 dhjetor 1946, ishte një dizenjator italian i modës dhe themelues i Versace, një shtëpi mode ndërkombëtare...

Tarifa për rrugën e Kombit/ Kompania: Telefononi për çdo problem

Në datën 17 shtator 2018 nis tarifimi në autostradën Milot-Morinë. Kompania koncensionare njofton të gjithë qytetarët e Qarkut Kukës që përdorin rrugën e Kombit...

Vizita në Tiranë/ Shoqata e Autoshkollave të BE, projekt bashkëpunimi me...

Kreu i Shoqatës së Autoshkollave Shqiptare “Siguria në Rrugë” dhe administrator i autoshkollave "LAZE", Behar Laze: Aplikojmë modelet më të mira të BE për...

Falimentoi agjencia, 84 pushues ngecin në Rinas. Dërgohen avionë ushtarakë

Ministria e Brendshme e Sllovakisë, ka dërguar në Shqipëri aeroplanë të flotës së saj ajrore për të tërhequr 84 pushues sllovakë, të cilët mbetën...

EDITORIAL

Pedagoge Mimoza Manxhari, videoja e saj dhe e vërteta e fshirjes në mesnatë të lajmit

Mbrëmë na mbërriti një video ku shikohej një takim i studentëve të Fakultetit Ekonomik në Universitetin e...

FORUM

Në fund, ‘Luftën e Ftohtë’ e fiton ‘Zëri i Amerikës’

Nga Alfred Lela - Në një rrafsh kulturor, Edi Rama është rive gauche, një intelektual i ‘bregut të...

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...