E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Komentuesi

Etiketim: komentuesi

Rama i jep leksion qytetarit për varfërinë: Ja dallimi mes meje...

Marrë shkas nga vizitat e fundit të kryeministrit Edi Rama në familje shqiptare të varfëra, reagimet kanë qenë të shumta. I tillë ishte edhe...

“Mos u tall me njerëzit”, Rama i kthehet komentuesit: Mos hap...

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Korçë në kuadër të turit të llogaridhënies me qytetarët. Por ndjekësit në Facebook i kanë bërë pyetje të...

Rama: Jo vetëm refugjatët, po mendoj të marr dhe marsianët

Ndërkohë që dje disa media ndërkombëtare shkruanin se në zyrën e BE-së kishte një plan të qartë për ndërtimin e një kampi të ish-luftëtarëve...

“Hallall ta bëftë zoti”, Rama i përvishet komentuesit: Vërtetë e ke?

Kryeministri Edi Rama gjatë ditës së djeshme publikoi pasqyrën e uljes së taksave. “91% numri i bizneseve në Shqipëri, të cilat paguajnë vetëm 5%...

“O ti lartmadhëria”, Rama replikon me qytetarin: Goca jote qenka yll

Kryeministri Edi Rama është përfshirë ditën e djeshme në replika me ndjekësit e tij në Facebook. Një lajmërim i Ramës për produktet e sigurta bujqësore...

Rama me “shpatulla pas muri”, qytetari i prish foton: Gjej një...

Ditën e djeshme kryeministri i vendit, Edi Rama udhëtoi drejt Francës ku takoi Presidentin Macron për negaciatat e BE me Shqipërinë. Por ndërkohë që Rama...

Rama zgjedh Lezhën për të përshëndetur, komentuesi: Boll u tallët, populli...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Kalanë e Lezhës për të përshëndetur mëngjesin e sotëm ndjekësit e tij në “Facebook”. Për kryeministrin Kalaja e Lezhës...

Rama poston foto nga Manastiri i Ardenicës, komentuesi i kujton ‘21...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të ndajë këtë mëngjes me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ pamje nga Manastiri i Ardenicës. Pavarësish se sot do...

Replikat në FB/ Komentuesi: Mos dil më në televizor se na...

Gjatë ditës së djeshme, përmes një statusi në ‘Facebook’ kryeministri Edi Rama kërkoi nga qytetarët të sjellin eksperiencat më negative në zyrat e shtetit,...

“Ti kërkon vota për teka, unë dua BE”, Rama ia kthen...

Kur na ndajnë edhe dy ditë nga zgjedhjet parlamentare, të shumtë janë qytetarët që replikojnë me kryeministrin Edi Rama në faqen e tij të...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...