E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Kokaina

Etiketim: kokaina

613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive....

Llogaritë bankare të personave nën hetim për 613 kg kokainë të kapur në Durrës janë sekuestruar nga Task Forca Speciale. Sipas burimeve zyrtare, në kuadër...

Kanabisi dhe kokaina, kush janë vendet që e përdorin më shumë

Franca, Danimarka dhe Italia janë tre vendet e para sa i takon përdorimit të kanabisit në Europë. Kjo është ajo që del nga raporti...

VD/ Miliona paund nga kokaina, trafikantët shqiptarë i nxjerrin në Instagram

Grupet kriminale shqiptare janë rikthyer përsëri në vëmendjen e medias britanike falë postimeve që bëjnë në rrjetet sociale të aktiviteteve të tyre të paligjshme....

Kokaina, Krimet kërkojnë Arbër Çekajn në Shqipëri

Krimet e Rënda i kanë kërkuar Ministrisë së Drejtësisë që të nisë procedurat për ekstradimin e Arbër Çekajt, i cili u arrestua në Gjermani...

”The Times”: Gangsterët shqiptarë kanë tregtinë e kokainës, po nxisin vrasjet

Grupet kriminale që flasin shqip, po marrin drejtimin e shpërndarjes së narkotikëve në tregjet e BE-së, duke shqetësuar dukshëm Europën. Këtë shqetësim e ka...

Kokaina 180 milionë euro. Hetimet një ping-pong

Ndonëse është sasia më e madhe e kapur ndonjëherë në vendin tonë, hetimet për kokainën me vlerë 180 milionë euro kanë mbetur në vend...

Pampuri: Hedhja e miellit, simbolizonte kokainën e Ramës

''Mielli i përdorur sot në parlament ishte simbol i kokainës që ka pushtuar Shqipërinë'', kështu deklaroi deputetja e PD, Oriola Pampuri në studion e...

Dyshimet e Berishës se kush i solli 613 kg kokainë në...

Ish-Kryeministri Sali Berisha tha mbrëmjen e sotme se ka pasur tre dyshime lidhur me 613 kg kokainë që u kap pak kohë më parë...

Kokaina, ja grupet e fuqishme që dyshohet se e porositën

Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë dyshon se grupe të fuqishme nga Kosova që operojnë në tregun e kokainës në Zvicër mund të...

“Kokaina”, Vasili: Pse nuk heton Prokuroria peshkaqenët, sabotuesit dhe Ramën…

Pas deklaratës së ambasadorit amerikan Donald Lu, që e cilësoi pronarin e “Arbri Garden”, Arbër Cekaj si "peshk të madh", ka ardhur reagimi i...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Rama në Repolitix, rekord audience, Report Tv lë pas televizionet kombëtare

Emisioni Repolitix në Report TV drejtuar nga gazetari Denis Minga ku i ftuar ishte kryeministri Edi Rama shënon një...

Po të ishte shqiptar, a do ta linit të ikte Gruevskin?

Nga Aurora Ndrio-Karameti -  Është lajm i mirë që një keqbërës si ish-kryeministri Gruevski nuk gjendet më në...