E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Koha Jone

Etiketim: Koha Jone

Shehi: Votë e gabuar e Ramës ndaj SHBA; aksioni opozitës: Bojkot...

Flet për "Koha Jonë", kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi: Ambasadorët do të jenë të detyruar, të paktën për të kapur ca peshq Intervistoi: Redjon Shtylla "Një...

Procedim penal për deputetët. Braimllari: Nuk ka falangë krimi që na...

Policia e Tiranës njoftoi sot se në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranës ka nisur procedim penal për 10 deputetët. Deputetët e proceduar penalisht janë...

Agron Duka: Reformë zgjedhore dhe zgjedhje në pranverë, vetëm këtë pakt...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste: Nëse Rama-Basha duan një pakt, le të shkojmë në zgjedhje. Jo më pazare me dy burra të mbyllur në...

Horoskopi – 27 nëntor 2017

Dashi Po kërkoni një përgjigje që mund ta merrni vetëm nëse përqendroheni në nënvetëdijen tuaj. Gjërat nuk janë aq të ndërlikuara sa duken, ndaj mos...

Macja dhe celularët    

Fejton nga Hyskë Borobojka Mësuesia e biologjisë, zonja Shpresa Zuberi, në orën e tretë të mësimit, hyri në klasë me regjistër në dorë. Tema që...

Raiffeisen Bank International, 910 milionë Euro fitim gjatë 9 muajve të...

"Ne jemi shumë të kënaqur me rezultatet për nëntë muajt e parë. Ne kemi rritur lehtësisht  interesin nga të ardhurat neto dhe ndjeshëm  nga...

Alida Hisku, plagët e pashëruara të një artisteje të madhe

Nga Albina Gjergji Përtej pasionit, personalisht e kam konsideruar edhe fat të madh që në jetë kam ushtruar profesionin që gjithmonë kam dashur të bëj,...

Koha për “peshk”!

 Dje janë rreshtuar ekspertët më të mirë të FBI, shërbimeve të Gjermanisë, Italisë dhe vendeve të BE për të nisur aksionin anti-krim në Shqipëri....

Analistët komentojnë kuptimin e shprehjes “E ëma e Zeqos në majë...

Fejton nga Hyskë Borobojka Ka shprehje që mileti i ka në majë të gjuhës, aq sa janë bërë enigma historike, si bie fjala: Cili ishte...

Basha pas takimit me ambasadorin Lu: Rasti Tahiri është vetëm fillimi

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi sot pas takimit me ambasadorët e SHBA dhe BE se çështja “Tahiri” është vetëm fillimi një serie faktesh...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...