Ballina Etiketimet Koha Jone

Etiketim: Koha Jone

Klevis Balliu: Zërat kundër bashkëpunimit PD-LSI i shërbejnë Edi Ramës

Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu: Protestat nuk kanë kthim pas. Është vetëm fillimi i një aksioni të gjerë politik për largimin e qeverisë së depresionit Deputeti...

Fituesit e “Njeriut të Vitit 2017”: Ramush Haradinaj, Shefqet Kastrati, Ylli...

Redaksia "Koha Jone" prej datës 1 dhjetor deri me 29 dhjetor 2017 kishte online www.kohajone.com sondazhin për POLITIKANI I VITIT, BIZNESMENI I VITIT, MODERATORI...

Shehi: Votë e gabuar e Ramës ndaj SHBA; aksioni opozitës: Bojkot...

Flet për "Koha Jonë", kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi: Ambasadorët do të jenë të detyruar, të paktën për të kapur ca peshq Intervistoi: Redjon Shtylla "Një...

Procedim penal për deputetët. Braimllari: Nuk ka falangë krimi që na...

Policia e Tiranës njoftoi sot se në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranës ka nisur procedim penal për 10 deputetët. Deputetët e proceduar penalisht janë...

Agron Duka: Reformë zgjedhore dhe zgjedhje në pranverë, vetëm këtë pakt...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste: Nëse Rama-Basha duan një pakt, le të shkojmë në zgjedhje. Jo më pazare me dy burra të mbyllur në...

Horoskopi – 27 nëntor 2017

Dashi Po kërkoni një përgjigje që mund ta merrni vetëm nëse përqendroheni në nënvetëdijen tuaj. Gjërat nuk janë aq të ndërlikuara sa duken, ndaj mos...

Macja dhe celularët    

Fejton nga Hyskë Borobojka Mësuesia e biologjisë, zonja Shpresa Zuberi, në orën e tretë të mësimit, hyri në klasë me regjistër në dorë. Tema që...

Raiffeisen Bank International, 910 milionë Euro fitim gjatë 9 muajve të...

"Ne jemi shumë të kënaqur me rezultatet për nëntë muajt e parë. Ne kemi rritur lehtësisht  interesin nga të ardhurat neto dhe ndjeshëm  nga...

Alida Hisku, plagët e pashëruara të një artisteje të madhe

Nga Albina Gjergji Përtej pasionit, personalisht e kam konsideruar edhe fat të madh që në jetë kam ushtruar profesionin që gjithmonë kam dashur të bëj,...

Koha për “peshk”!

 Dje janë rreshtuar ekspertët më të mirë të FBI, shërbimeve të Gjermanisë, Italisë dhe vendeve të BE për të nisur aksionin anti-krim në Shqipëri....

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM