Ballina Etiketimet Klotilda

Etiketim: Klotilda

”S’ka transparencë për Teatrin Kombëtar”, Balliu: Po përdorni Klotildën

Shembja e Teatrit Kombëtar, u bë ''mollë sherri'' te Komisioni Parlamentar i Ligjeve. Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu tha se nuk ka transparencë...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

DW: Sot me 20 janar, dy vite Presidenti Donald Trump

Nga radio gjermane DW/ Më 20 Janar Donald Trump mbush dy vite në postin e presidentit - Në...

Europa e ka të humbur luftën

Marrëveshja për ndalimin e raketave me rreze të mesme veprimi nuk mund të shpëtohet më. Me këtë...