E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Klotilda

Etiketim: Klotilda

”S’ka transparencë për Teatrin Kombëtar”, Balliu: Po përdorni Klotildën

Shembja e Teatrit Kombëtar, u bë ''mollë sherri'' te Komisioni Parlamentar i Ligjeve. Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu tha se nuk ka transparencë...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...