Ballina Etiketimet Klopp

Etiketim: Klopp

Klopp elozhe Shaqirit: E shijova, u përfshi në gjithçka

Ishte njeriu i ndeshjes dhe Jyrgen Klop i jep meritat që i takojnë. Trajneri i Liverpulit vlerësoi me superlativa Xherdan Shaqirin pas fitores ndaj...

Klopp tregon pse e zëvendësoi Salahun me Shaqirin

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka pranuar se e largoi Mohamed Salahun nga loja kundër Chelsea për shkak se luajti dobët, por insiston...

Klopp tregon çfarë pret nga Shaqiri sezonin e ardhshëm

Trajneri i Liverpool, Jurgen Kloppka deklaruar se ka shumë besim në ekipin që ai ka formuar ku nuk i ka kursyer lavdërimet. Klopp ka folur edhe për...

Klopp merr vendim të papritur para ndeshjes me Manchester United

Mohamed Salah tani e tutje do t’i ekzekutoj penalltitë te skuadra angleze e Liverpoolit. Kështu së paku pohon trajneri i kësaj skuadre Jurgen Klopp, i cili...

EDITORIAL

Dënimi i Shullazit, reagon ambasada e SHBA-së: Kush e ka radhën?

Ambasada amerikane në Tiranë përshëndet vendimin e djeshëm të Gjykatës e cila vendosi dënimin me 14 vjet...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...