E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Klodiana Lala

Etiketim: Klodiana Lala

Klodiana Lala: Biznesmeni tropojan i drogës, nipi i ish-gjyqtarit të njohur

Gazetarja e kronikës në ‘News24’, Klodiana Lala, është shprehur të mërkurën për kapjen e sasisë rekord të kokainës në Durrës, se dërgesa është identifikuar...

“Po hetohen lidhjet e kokainës me eksponentë të lartë të PS”

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e News 24 deklaroi se për finalizimin e aksionit ku u kap...

“Po hetohet një deputet, Arta Marku mund të qëndrojë për 7...

E ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, gazetarja Klodiana Lala ka komentuar zgjedhjen e kryeprokurores së përkohshme, Arta Marku. Lala u shpreh se pas...

”Hë mi zemër…”: Balla merr keq, por me gazetaren s’ka numra

Deputeti socialist Taulant Balla dukej pak më ''entuziast'' se ç’duhej për bashkëbisedimin e tij me gazetaren Klodiana Lala nga studioja e emisionit “Të Paekspozuarit”...

Dosja “Habilaj”, gazetarja: Pse nuk u lëshuan më herët fletë-arrestet për...

Gazetarja Klodiana Lala thotë se fletë-arrestet ndaj 3 ish-zyrtarëve të lartë të policisë, u lëshuan këto ditët e fundit, pasi tashmë Prokurorët e Krimeve...

Gazetarja rrëfen intervistën me ”Zotin e drogës”: Vendi i takimit dhe...

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer momentin si ka kontaktuar me Alket Hatijan, njeriun që cilësohet nga mediat italiane si “Zot i drogës”. Në emisionin...

Gazetarja: Pas ndalimit të Shkëlqim Mirit, nën hetim dhe tre gjykatës...

Pas arrestimit të gjyqtarit të Apelit në Tiranë Shkëlqim Miri, nën hetim janë vënë edhe gjykatës të tjerë. Gazetarja Klodiana Lala tha për “BalkanWeb” se nën hetim...

DETAJET/ Klodiana Lala: Çfarë di për kontrollin në shtëpinë e Saimir...

Katër oficerë të policisë gjyqësore kthyen përmbys mesditën e sotme shtëpinë e ish-ministrit Saimir Tahiri, pas autorizimit që i dha dje Kuvendi. Ndërsa Tahiri është...

I akuzoi për 21 janarin dhe Gërdecin, gazetarja-Tahirit: Ishit ministër, pse...

Saimir Tahiri ka dalë në një deklaratë për mediat pas asaj çka ndodhi sot në Këshillin e mandateve. Ai tha se kjo është një...

Provat e reja kundër Tahirit/ “Krimet e Rënda kanë bashkëpunuar në...

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘Studio e hapur’ në “News24” ka dhënë tezën e saj sa i takon çështjes ‘Tahiri’ duke u...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...