E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Klodiana Lala

Etiketim: Klodiana Lala

Sulmi ndaj gazetares, ish-ministri: Krimi është trimëruar

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Kërcënimi i gazetares Lala, kolegët: Shteti në dorën e krimit

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Sulmi ndaj gazetares, Basha: Mesazh mafioz, kush shqetëson qeverinë e ka...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas sulmit me armë që u bë ndaj shtëpisë së gazetares së Neës24, Klodiana Lala, orët...

Flet gazetarja Klodiana Lala: Po pres të flasin institucionet

Breshëri plumbash janë derdhur në shtëpinë e babait të saj, ku ndodheshin dhe dy vajzat e mitura të gazetares. Ngjarja, e cila ka ndodhur rreth...

Rikthehen sulmet ndaj medias. 10 plumba në shtëpinë e gazetares

Banesa e prindërve të gazetares Kloadjana Lala është sulmuar sot me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në lagjen...

Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala, vjen reagimi i parë nga PD:...

Banesa e gazetares Klodiana Lala është sulmuar gjatë natës se kaluar me breshëri automatiku. E ndërkohë lidhur me këtë ngjarje të rëndë vjen reagimi i parë nga Partia...

Breshëri automatiku ndaj shtëpisë së gazetares Klodiana Lala, reagon policia

Gjatë orëve të para të ditës së sotme është qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të shtëpisë së babait të gazetares së News 24,...

Sulmohet me breshëri automatiku shtëpia e gazetares Klodiana Lala

Sulmohet me breshëri automatiku shtëpia e gazetares së News24 Klodiana Lala. Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 03:00-04:00 të mëngjesit të sotëm, ku persona...

VIDEO/ Rindërtohet ngjarja e 2001/Si i kreu dy vrasjet babai i...

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin...

A rrezikon Adriatik Llalla prangat? Gazetarja: Ja sa vite burg mund...

Në emisionin e sotëm “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili në News24 u diskutua çështja e dosjes “Llalla” si dhe Vettingu. Në lidhje me...

EDITORIAL

Presidenti Meta me arbëreshët në Provincën e Avellinos (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Itali, në komunën e Irpinas, e cila banohet nga arbëreshë. Së...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...