E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Klodiana Lala

Etiketim: Klodiana Lala

Flet bashkëshorti i gazetares: Nuk ikim nga…

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë sot dëshminë para grupit hetimor në prokurorinë e Tiranës që po heton dosjen. Jashtë ambienteve të prokurorisë së Tiranës,...

Reporterët pa kufij: Autoritetet të mbrojnë gazetaren Klodiana Lala

Organizata ndërkombëtare "Reporterët pa kufij" kanë reaguar në lidhje me sulmin ndaj banesës së prindërve të gazetares Klodiana Lala. "Reporterët pa kufij" thotë se dënon...

Sot krimi çoi mesazh

Nga Pano Soko - Sot Klodi duhet mbështetur, jo vetëm për solidaritet human, por mbi të gjitha për të çuar deri në fund duke bërë...

Ambasada Amerikane reagon për sulmin ndaj gazetares: Krimi ka frikë nga...

Ambasada e SHBA ka reaguar sot për sulmin ndaj gazetares Klodiana Lala. Ambasada e SHBA vlerëson punën e gazetares Klodiana Lala në mbulimin e...

Berisha: Narkoqeveria mesazh mafioz me breshëri kallashi gazetares Lala!

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se falangat e krimit dhe narkoqeverisë ndërmorën një sulm të organizuar ndaj shtëpisë së prindërve të gazetares Klodiana Lala. Reagimi i...

Sulmi ndaj gazetares, OSBE: Dhuna, shenjë negative për lirinë e shoqërisë

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Për këtë ngjarje të rëndë, reagon edhe...

Sulmi ndaj gazetares, ish-ministri: Krimi është trimëruar

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Kërcënimi i gazetares Lala, kolegët: Shteti në dorën e krimit

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Sulmi ndaj gazetares, Basha: Mesazh mafioz, kush shqetëson qeverinë e ka...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas sulmit me armë që u bë ndaj shtëpisë së gazetares së Neës24, Klodiana Lala, orët...

Flet gazetarja Klodiana Lala: Po pres të flasin institucionet

Breshëri plumbash janë derdhur në shtëpinë e babait të saj, ku ndodheshin dhe dy vajzat e mitura të gazetares. Ngjarja, e cila ka ndodhur rreth...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...

Revansh i ri Ballkanik i Rusisë nga Bosnja

Nga Shaban Murati - Një arsye shumë e fortë duhet ta ketë shtyrë ministrin e jashtëm rus,...