Ballina Etiketimet Klodiana Lala

Etiketim: Klodiana Lala

Klodiana Lala ministres: Në sistemin e burgjeve keni njerëz me precedentë...

Gazetarja Klodiana Lala është shprehur në studion e emisionit “Opinion” se në sistemin e burgjeve ka të punësuar njerëz me precedentë penalë. Lala i kujtoi...

Emërimet politike/ Lala pyet ministren: Pse e anuluat konkursin e parë

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, të mërkurën, i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj arsyet e anulimit të konkursit të parë të rekrutimit...

Klodiana Lala: Dosja 339/1 përgjime skandaloze zyrtarësh të lartë

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala ishte e ftuar në studion e ‘A’ në News24. Përballë pyetjeve të Adi Krastës, Klodiana Lala foli për gazetarinë...

“Në dosjet e prokurorisë ka përgjime që arrijnë deri në Kryeministri”

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala mbrëmjen e sotme, e ftuar në Opinion, deklaroi se zyrtarë të gjitha niveleve në Shqipëri janë përgjuar nga Prokuroria...

Klodiana Lala: Në dosjen e përgjimeve është Dako dhe disa deputetë

Dosja hetimore e mega-operacionit ‘Vol-Vo 4’, ku u goditën 4 grupe kriminale në 12 qarqe të vendit si dhe u arrestuan 27 persona për...

Gazetarja zbardh përgjimet: Anëtarët e grupit Avdyli kanë folur me deputetë...

Në studion e emisionit “Opinion” gazetarja Klodiana Lala ka lexuar një fragment nga dosja në ngarkim të personave të bandës së Avdylajve. Sipas Lalës...

Sulmi me armë, flet Klodiana Lala: Jam e tronditur, por nuk...

Rreth 6 ditë pas sulmit me armë zjarri në banesën e prindërve të saj, gazetarja Klodiana Lala ka treguar ngjarjen e rëndë në rubrikën...

Sulmi me kallashnikov në banesën e prindërve, gazetarja Klodiana Lala: Pse...

Banesa e prindërve të gazetares së “Neës24”, Klidiara Lala u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit të 30 gushtit, në rrugën...

Klodiana Lala rishfaqet në ekran pas atentatit në banesë

Është rishfaqur në ekran, në krye të detyrës, gazetarja Klodiana Lala. Ditën e sotme ajo ka raportuar live nga gjykata për televizionin News 24 në...

Sulmi ndaj gazetares, vështirësi për të rënë në gjurmët e autorëve

Policia po has vështirësi në zbulimin e autorëve të sulmit me armë në banesën e babait të gazetares, Klodiana Lala. Burime nga grupi hetimor...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...