E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

Gjosha: Të rishikohen të gjitha taksat që sot po rëndojnë shqiptarët

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha, shprehet se do të jketë një aksion shumë të gjerë jo vetëm nga opozita, por mbi të gjitha qytetar....

Protesta, Gjosha: Qeveria të mos provokojë qytetarët

Edhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për protestën në Rrugën e Kombit, që përfundoi në dhunë dhe shkatërrim të sportelit të pagesës...

Gjosha: Shoqëria kundër këtij shteti diktatorial, duhet të…

Në kuvend nuk ka vetëm sherr, por dhe diskutime të marrëveshjeve, siç ishte ajo me Austrinë, që në thelb ka shqiptarët që jetojnë aty...

Në BE para Serbisë? Gjosha: Rama të sfidojë krimin, show me...

Ish-ministrja dhe deputetja e LSI, Klajda Gjosha: Kemi kërkuar çeljen e negociatave pa kushte Intervistoi: Redjon Shtylla Në 18 prill, Komisioni Europian do të prezantojë raportin...

”Emigracioni i mirë”, Gjosha-Ramës: Po jetojnë në çadra, deliri paralajmëron fundin

Kryeministri Edi Rama, i pranishëm në konferencën ''Sfida e migracionit'', deklaroi se “nuk largohen vetëm shqiptarët drejt vendeve më të pasura”, duke shtuar se...

Klajda Gjosha: Jepuni mundësi qytetarëve për arsim profesional

Deputetja e LSI dhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka folur në Kuvend për dixhitalizimin e shërbimeve. Në fjalën e saj, Gjosha u shpreh...

Akuzat e PS-së ndaj PD-së, Gjosha: Bëhen për të larguar vëmendjen...

Ish-ministrja e Integrimit, aktualisht deputete e LSI-së, Klajda Gjosha, ka komentuar në studion e lajmeve të Syri.net, situatën politike dhe akuzat e ndërsjellta mes...

Negociatat me Greqinë, Gjosha: Bushati ofendoi Komisionin dhe Presidentin

Komisioni i Jashtëm zhvilloi sot një seancë dëgjimore me Ministrin Bushati për negociatat me Greqinë për detin. Ish-Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, e ftuar...

Gjosha, Bushatit: Çfarë ka mbetur për tu negociuar deri në prill...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha i është drejtuar Ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati me pyetjen se nëse Greqia nuk do...

Gjosha: Policia që duam u kthye në Policinë që nuk do...

  Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha tha sot në Kuvend gjatë diskutimit të ligjit për vetingun në polici, se qeveria e PS e nxori nga...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...