E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

Gjosha: Punësimi i grave prioritet i LSI-së, shans për familjen

Kryetarja e Lëvizjes së Gruas për Integrim, Klajda Gjosha, njëkohësisht kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë të LSI-së për Tiranën, zhvilloi një takim...

Ministrja Gjosha: Shqipërisë duhet t’i jepet shansi sa më parë...

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha takon z. Christian Danielsson, Drejtor i Zgjerimit në Komisionin Europian Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, priti sot në...

Klajda Gjosha: Shqipëria mbi interesat e Partisë, ky është leksioni i...

LSI i ka besuar asaj kreu e listës së kandidatëve për Deputet në Tiranë, në kuadër të zgjedhjeve të 18 Qershorit. Po flasim për Ministren...

Kriza, Gjosha: Paketa McAllister të jetë në tryezë, opozita ta pranojë

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, thotë se oferta e zv/presidentit të Partisë Popullore Europiane, David McAllister, duhet të ridiskutohet në tryezën e dialogut maxhorancë-opozitë. Gjosha...

Gjosha: Paketa McAllister të jetë në tryezë, opozita ta pranojë

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, thotë se oferta e zv/presidentit të Partisë Popullore Europiane, David McAllister, duhet të ridiskutohet në tryezën e dialogut maxhorancë-opozitë. Gjosha...

Intervista e veçantë e ministres Klajda Gjosha (VIDEO)

Jemi mësuar që Ministren e Integrimit, Klajda Gjosha ta shohim në studio televizive dhe në forume të rëndësishme ndërkombëtare. Por këtë herë, Ministrja ka...

Meta takim me të rinjtë e LRI në Njësinë 11 në...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me të rinjtë e LRI-së në Njësinë administrative nr. 11 në Tiranë. Të pranishëm ishin edhe Ilir...

Lista e LSI/ Meta e caktoi të parën në Tiranë, reagon...

Kreu i LSI ende në detyrë, Ilir Meta në një dalje publike nga selia e forcës që drejton bëri të ditur emrat e kandidatëve...

Gjosha: Mbështetje për gratë kryefamiljare, dyfishim i ndihmës ekonomike

TIRANE- Gatime tradicionale nga duart e grave dhe vajzave dhe një koncert me të rinj e të reja jashtëzakonisht të talentuar. Aktiviteti tejet i...

Ministrja Gjosha: Integrimi nuk bëhet vetëm me reformat e mëdha

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha mori sot pjesë në inaugurimin  e ambienteve të reja të Qendrës për Informim të Bashkimit Europian. Në fjalën e...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...