E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

Gjosha: Shkarkimet në grup të papranueshme, për të ardhur keq

Qeveria shqiptare nuk është mbledhur për plot dy muaj. Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha thotë në një intervistë për Report TV se ajo personalisht as...

Gjosha sqaron se pse Meta bëri thirrje për armatosje të popullit

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, e ftuar në emisionin “Këndi i Ekselencës” në News24, komentoi thirrjet e ish-kreut të LSI-së Ilir Meta për armatosje...

Rrëfimi pa dorashka i ministres Gjosha: Fjalët që më thotë im...

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha e ftuar në “Këndin e Ekselencës” në studion e emisionit Vila 24 në News 24 ndau me publikun disa...

Rrëfimi “pa doreza” i Klajda Gjoshës, të jesh i vërtetë në...

“Do doja t’ja thoja me fjalë dhe ai të më kuptonte, që është e vetmja gjë që më dhemb, kur detyrohem të largohem prej...

Ministrja Gjosha hapur kundër Ramës: E papranueshme t’i kërkosh Policisë të...

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha i ka quajtur të papranueshme deklaratat e kryeministrit Edi Rama për të përfshirë policinë në fushatë. Në një status në...

Braimllari: Me Maksim Konën ne i japim një shans Kavajës për...

Kandidatët për deputë të LSI-së në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha dhe Endrit Braimllari, të shoqëruar edhe nga kandidati i LSI-së për kryetar të...

Ministrja Gjosha: Marrëveshja Rama-Basha kundër stabilitetit

E ftuar në “Intervista e mbrëmjes” në TV Channel One, Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha komenton marrëveshjen e 18 majit dhe pasojat e saj. Pas...

Ministrja Gjosha: LSI është më e fortë pas çdo sulmi

Ministrja e Integrimit: Marrëveshja PS-PD po prodhon çdo ditë surpriza, duhet të prodhonte stabilitet Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka komentuar situatën politike dhe fushatën elektorale...

Shkarkimet në administratë, Gjosha: Po paguajnë inatet dhe marrëveshjet e politikës

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha, përmes një statusi në rrjetet sociale ka denoncuar dëmet që sipas saj po i shkaktohen procesit të integrimit europian. Në...

Gjosha: LSI do të ndihmojë gratë dhe vajzat sipërmarrëse me kredi...

Kandidatja për deputete e LSI në Tiranë, Klajda Gjosha ka prezantuar sot detaje të programi të LSI-së për gratë. Në një komunikim online me qytetarët...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...