E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Khedira

Etiketim: Khedira

Zgjatet “martesa” mes Sami Khedira dhe Juventusit

Martesa mes Sami Khedira dhe Juventusit do të vijojë të zgjasë të paktën edhe për 3 vitet e ardhshme. Kampionët e Italisë kanë njoftuar...

Humbja me Sampdorian, Alegri sherr me Khedirën

Pas humbjen 3-2 kundër Sampdorias, Massimiliano Allegri kritikoi mbrojtjen e Juventusit. Humbja do të thotë se Allegri është 4 pikë poshtë Napolit, që ndodhet në...

Kampionati Italian, Luhen sot dy supersfida, Juve-Fiore dhe Lazio-Napoli

Kampionati Italin do të zhvillojë sot sfidat që plotësojnë raundin e 5-të. Juventusi do të përballet me Fiorentinën në një duel që pritet të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Për 28 Nëntorin Skënderbejan

Nga Heral A. Saraçi Po përkujtojmë 550 vjetorin Heroit tonë Kombëtar Skënderbeut. Kjo ngjarje e shënuar mbarëkombëtare po...

Programi televiziv i Edi Ramës “Si të të bëj të lumtur!”

Nga Agron Gjekmarkaj  Prej disa muajsh vihet re një tjetër adet komunikativ i Kryeministrit tonë! Si kapteri i Kalces...