E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet “Kënga Magjike”. Olti Curri

Etiketim: “Kënga Magjike”. Olti Curri

Shkroi tekstin e këngës fituese, dedikimi prekës i Olti Currit për...

Anxhela Peristeri me këngën “E çmendur” triumfoi në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Olti Curri, i cili ka bere edhe tekstin e kenges...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...