Ballina Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Kendall Jenner do të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with...

Kendall Jenner do të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with the Kardashians”, që prej vitesh transmetohet në E! Entertainment. Modelja duket se ka qëllim...

Kendall Jenner pozon provokuese dhe seksi

Kendall Jenner  njihet për format e saj trupore të lakmueshme dhe gjithmonë mundohet që ti nxjerrë në pah me anë të pozave provokuese. Bukuroshja është...

Kendall Jenner dhe Gigi Hadid së bashku në New York

Kendall Jenner dhe Gigi Hadid janë shfaqur së bashku në New York. Modelet janë shumë shoqe dhe këtë e kanë dëshmuar shpesh me paraqitjet e...

FOTO/ Kendall Jenner, si Liza në botën e çudirave

Super modelja Kendall Jenner ka pozua së fundi për La Perla. Bëhet fjalë për koleksionin La Perla Pre-Fall 2017, frymëzuar nga pop-art dhe lëvizjet moderniste”...

Kendall Jenner përballet me kritika të rënda

Modelja e njohur, Kendall Jenner është bërë pjesë e kopertinës së revistës ‘Vogue India’ dhe është kritikuar nga lexuesit për ngjyrën e saj të...

FOTO/ Kendall Jenner e mrekulleshme për “Vogue India”

Kendall Jenner është padyshim një nga fenrat më të kërkuar në industrinë e modës për të qënë në kopertinat e revistave më prestigjioze botërore. Më...

Trendi më i ri verës janë fotot “Bambi Pose”

Është muaji prill, por përdoruesit e Instagram po e tregojnë që tani atë që me siguri do të jetë poza me bikini më trendi...

Kendall Jenner akuzohet për reklamën e re të Pepsit

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AfCiV6ysngU] Në një kthesë të papritur të ngjarjeve, Pepsi, me ndihmën e Kendall Jenner, e ka eliminuar plotësisht brutalitetin policor! Në reklamën e Pepsit  modelja...

Kendall Jenner ekspozon gjoksin

Nuk është hera e parë që Kendall Jenner ekspozon gjoksin e saj. Modelja 21 vjeçare ka tërhequr sërish vëmendjen e paparacëve mbrëmjen e së shtunës...

Të vogla fare(VIDEO)

Kendall Jenner ishte e përzgjedhura për të qenë pjesë e videove të “Love” në ditën e Krishtlindjes. 21-vjeçarja shihet në këtë klip të shkurtër me...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...