E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Kendall Jenner, format e saj në Instagram çmendin fansat

Ajo nuk rri në një kënd duke parë motrat e saj që bëjnë përpara duke treguar format e tyre, por edhe Kendall Jenner, 21...

Kendall Jenner shpallet “Ikona e Modës”

Ylli i pasarelave është një nga modelet më të kërkura të momentit dhe do të marrë çmimin më 8 shtator në Fashion Icon of...

Kendall Jenner largohet nga Victoria Secret

Një nga modelet me të sukesshme në botë, Kendall Jenner, nuk do të jetë më imazhi reklamues i "Victoria Secret". Bukuroshja amerikane ka vendosur të...

Kendall Jenner shfaqet seksi me të brendshme, imazh për ‘La Perla’

Modelja e njohur, Kendall Jenner ka publikuar fotografi me të brendshme ku shfaqet shumë seksi. Një ndër motrat e njohura të familjes Kardashian nuk...

Kendall Jenner kërnace, paguan faturën dhe nuk lë bakshish, ‘poshtërohet’ nga...

Modelja e famshme Kendall Jenner u “poshtërua” nga një lokal në Brooklyn. Në faqen zyrtare të kafeterisë “Baby’s All Right” në Instagram u postua...

Kendall Jenner do të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with...

Kendall Jenner do të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with the Kardashians”, që prej vitesh transmetohet në E! Entertainment. Modelja duket se ka qëllim...

Kendall Jenner pozon provokuese dhe seksi

Kendall Jenner  njihet për format e saj trupore të lakmueshme dhe gjithmonë mundohet që ti nxjerrë në pah me anë të pozave provokuese. Bukuroshja është...

Kendall Jenner dhe Gigi Hadid së bashku në New York

Kendall Jenner dhe Gigi Hadid janë shfaqur së bashku në New York. Modelet janë shumë shoqe dhe këtë e kanë dëshmuar shpesh me paraqitjet e...

FOTO/ Kendall Jenner, si Liza në botën e çudirave

Super modelja Kendall Jenner ka pozua së fundi për La Perla. Bëhet fjalë për koleksionin La Perla Pre-Fall 2017, frymëzuar nga pop-art dhe lëvizjet moderniste”...

Kendall Jenner përballet me kritika të rënda

Modelja e njohur, Kendall Jenner është bërë pjesë e kopertinës së revistës ‘Vogue India’ dhe është kritikuar nga lexuesit për ngjyrën e saj të...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...