E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Kendall Jenner shijon kafenë në oborrin e shtëpisë dhe shfaqet me...

Ajo është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë, që shquhet gjithashtu edhe për bukurinë e saj. Kendall Jenner...

Rradha e Kendall Jenner për të pozuar me bikini

Pasi motrat e saj të klanit Kardashian/Jenner filluan të ndezin rrjetet sociale me bikini, erdhi edhe rradha e Kendall Jenner. Supermodelja më e paguar në...

Në dhomën e gjumit të Kendall Jenner

Adidas ka dashur ti dedikojë modelin e ri të atleteve Arkyn femrave rebele të cilat refuzojnë cdo lloj etikete dhe për ta bërë kanë...

Çmenduria e supermodeles Kendall Jenner

Yjet, njerëzit e famshëm nuk janë imunë ndaj çmendurive, madje ata ia kalojnë njerëzve normal. Në moshen 20 vjeçare, supermodelja Kendall Jenner bëri një...

FOTO/ Kendall Jenner pozon për ‘Vogue’, flet për komunitetin e LGBTI-së

Kendall Jenner ka pozuar së fundmi për revistën prestigjioze “Vogue”. Modelja më e paguar në botë është shfaqur në një seri të fotografive për numrin...

Poston foto nudo por ndjekësit komentojnë gishtat e këmbëve

Kendall Jenner humbi disa adhurues kur pak orë më parë postoi një foto bardhë e zi në rrjetin social instagram. Modelja e cila për vitin...

Forbes, Kendall Jenner modelja më e paguar për vitin 2017

Gisele Bundchen sapo është rrëzuar nga froni që me krenari e mbajti për 15 vite si modelja më e paguar dhe kjo vetëm falë...

Kendall Jenner: Mediat sociale më trishtojnë

Në një intervistë për Harper's Bazzar supermodelja Kendall Jenner është shprehur se nuk i do dhe nuk i pëlqejnë më mediat sociale. "Kohët e fundit...

FOTO/ Motra e Kim Kardashian e djeg rrjetin, shfaqet nudo për...

Kjo është Kendall Jenner, motra e tw famshmes Kim Kardashian, e cila për të bërë një fotosesion për revistën e njohur “Harper’s Bazaar” është...

Vetëm për aknet e Kendall Jenner po flitet, modelja zgjedh t’ju...

Personazhet e ekranit shpesh vishen me cilësitë e një njeriu perfekt, si një qenie robotike që asnjëherë nuk gabon, prandaj në momentin që dicka...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...