E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Kendall Jenner shpallet “Ikona e vitit”

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madhë të natës në Revolve Awards. Modelja 23 vjeçare mori çmimin më të madh ‘Ikona...

Kendall Jenner shfaqet super seksi në setin e ri fotografik

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara. Dhe sigurisht jo pa arsye. Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin...

I hyjnë në shtëpi, Kendall Jenner reagon ashpër ndaj mediave

Një personi në fjalë ka kaluar rojet e sigurisë dhe ka hyrë në ambientet e pishinës swe Kendall Jenner. ‘TMZ’ raporton se në shtëpinë...

Modelja e famshme pranon se ka hapur llogari fallso për të...

Supermodelet më të paguara në botë, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin janë bërë pjesë e lojës së ‘makinës së të vërtetës’. Në intervistën e tij,...

Kendall Jenner flet hapur dhe tregon se si e lufton ankthin

Kendal Jenner gjithmonë ka preferuar të flasë hapur për problemet në jetën e saj. Në episodin e ri të ‘Keeping Up With The Kardashians’ modelja...

FOTO/ Kendall Jenner pozon lakuriq para pasqyrës

Të dalësh nudo nuk është më tabu për shoqërinë, sepse  kemi parë që vajzat e showbiz-it gjithmonë e më shpesh i ekspozojnë hiret e...

Kendall Jenner pozon nudo para pasqyrës

Kendall Jenner modelja e cila u bë e njohur falë reallity show të familjes së njohur Kardashian, është nje nga më të ndjekurat në Instagram. Ajo...

Kendall Jenner kthehet në Javën e Modës për Burberry

Mosprezenca e Kendall Jenner në Javën e Modës në New York bëri bujë në media. Raportet thanë se imazhi i saj si modele po bie...

Kendall Jenner mungon në javën e modës! Çfarë po ndodh me...

Edhe pse ndodhet në qytet tashmë që po zhvillohet java e modës, përsëri është raportuar se modelja e njohur Kendall Jenner nuk do të...

Kendall Jenner kapet “mat” duke puthur Anwar Hadid

Të gjitha janë të drejta në dashuri dhe në familje. Kendall Jenner po merr pjesën në Javën e Modës në New York të këtij viti...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...