E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Kembimi valutor

Etiketim: kembimi valutor

Këmbimi valutor/ Euro tenton të rritet, Zhvlerësohet Paundi britanik

Në tregun valutor vendas, monedha europiane tenton të rritet. Një euro sot blihet me 0.1 lekë me shumë krahasuar më një ditë më parë....

Këmbimi valutor – Euro e dobët përballë lekut

Dita e mërkurë ka regjistruar luhatje të lehta në tregun e këmbimit valutor vendas. Monedha europiane vijon të shfaqet ende e dobët përballë valutës...

Këmbimi valutor/ Rritet dollari, ulet sterlina – Euro mbetet në vend

Dita e sotme ka shënuar luhatshmëri për monedhat kryesore ndërkombëtare. Referuar të dhënave të siguruara nga ‘Credins Bank”, Euro ka mbetur në nivelin e...

Këmbimi valutor/Euro e Paundi në të njëjtat vlera, luhatshmëri pozitive për...

Në tregun valutor vendas monedhat e huaja qëndrojnë pothuajse të pandryshuara nga java e kaluar. Monedha europiane qëndron në nivelin e 124 lekëve, trajektore kjo...

Këmbimi valutor/ Forcohet Dollari amerikan – Euro dhe Sterlina mbeten të...

Ditën e enjte tregu i këmbimit valutor vendas është hapur me një forcim të dollarit amerikan kundrejt monedhës kombëtare, lekut. Valuta është rritur me...

Këmbimi valutor/ Leku zhvlerëson lehtë Euron dhe Paundin britanik – Dollari...

Dita e martë ka regjistruar luhatje për monedhat kryesore ndërkombëtare në tregun e këmbimit valutor vendas. Vijon të mbetet ende e paqartë situata e...

Këmbimi valutor/ Euro tenton të rritet, zhvlerësohen Dollari amerikan dhe Paundi...

Në tregun valutor vendas, monedha europiane vijon rritjen e lehtë, me vetëm 0.1 lekë. Blihet sot me 124.20 lekë dhe shitet me 124.80 lekë. Ndërkohë...

Këmbimi valutor/Euro në vendnumëro, dobësohet Dollari amerikan

Në tregun valutor vendas monedha europiane tenton të rritet këtë fillim jave. Blihet sot me 124.10 lekë dhe shitet me 124.80 lekë. Dollari amerikan ka...

Këmbimi valutor, Paundi nuk ndal vrullin – Në rritje edhe Euro...

Tregu i këmbimit valutor vendas ka regjistruar një rritje të të gjitha monedhave kryesore ndërkombëtare, të cilat kanë vijuar të zhvlerësojnë lekun edhe gjatë...

Këmbimi valutor/ Euro në rënie, Paundi britanik tenton të forcohet

Në tregun valutor vendas monedha europiane ka rënie të lehtë, por në vijimësi të çdo dite. Blihet sot me 124.25 lekë dhe shitet me...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...